📰 News

Nowa grafika podczas pełni księżyca.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9979
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 tee4411
27.08.2012
Się podoba, tylko księżyc głupawy jakiś ...B)
👤 kasandra2121
27.08.2012
bardziej mi sie podoba mroczna farma niz ta nasza codzienna
👤 justyska4
27.08.2012
Super chruper :P księżyc pasuje idealnie :P
👤 ks83
27.08.2012
no super oby pełnia też 2 dni trwała bo ostatnio nie brałem udziału w tym evencie
👤 Fretka
27.08.2012
skromniutko, lepsza była tamta wersja ale księżyc niezły ;)
👤 martynika682
27.08.2012
Księzyc strach się bac trochę jak ciasteczkowy potwór tylko kolor nie ten, ale ogólnie podoba mi się, farma stałaby się taka romantyczna heh gdyby nie ten księżyc
👤 HOMZ
28.08.2012
Bardzo niesamowicie i pięknie!!!!! Podoba mi się!!!_40
👤 PATI
28.08.2012
Jak dla mnie to już za bardzo udziwniają na tej farmie
👤 batmanka
28.08.2012
Masz na myśli tego niebieskiego włochatego z ulicy Sezamkowej? :D Nie oglądałam ich jako dziecko, ale ciasteczkowego potwora kojarzę, bo ostatnio gotował dla niego mój kulinarny idol i pokazywali to w TV.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.