📰 News

Zmiana grafik ikon i jabłoni w grze...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9963
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 MQPopit
22.08.2012
Brzydkie jak nie wiem.. Floreny, pd, sianogrosze, nawóz, pasza, super-pasza, super-nawóz i nowe jabłonki są obrzydliwe.. Znaczy się jabłonki w miarę ładne, ale teraźniejsze są o niebo lepsze. Woda teraźniejsza także.. Najpierw grafiki roślin, potem zwierząt, potem paska, wcześniej miasta (jedyna ładna zmiana, choć poprzednie było lepsze..), logo gry, większości okienek.. Wygląd głównej farmy jest ok, ale kombajn i zbiornik są brzydkie jak dla mnie.. Zmiany tych grafik będą tragiczne :|
👤 Maksiu
22.08.2012
A mnie się te nowe właśnie podobają i wyglądają lepiej od starych. Poza tym te zmiany jak widać są jedynie kosmetyczne, ale przyjemniejsze dla oka.
👤 151163
23.08.2012
mogą być nie są takie brzydkie _polska
👤 Lexi13la
23.08.2012
mi się bardziej podobają te nowe . ;D
są takie z .. blaskiem . _jump
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.