📰 News

Drzewka dające cukier i sól...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9952
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (22)

👤 talinka01
14.08.2012
Na pewno jak będzie event z sadzonkami to znaczy nie długo _girls0
👤 MisiekS
14.08.2012
Swietne są,ale ja bym wolał drzewo truflowe :D
👤 paulinaa24
14.08.2012
Ciekawe drzewka, napewno podczas tajemniczych sadzonek wejdą do gry
👤 ana
14.08.2012
pewnie szansa ich trafienia będzie bardzoo niska
👤 batmanka
14.08.2012
Tylko sól i cukier? A gdzie drzewka z eliksirem ziołowym czy drutem kwiaciarskim? _rotfl
👤 151163
14.08.2012
masz rację z ich trafieniem przecież muszą zarobić na sadzonkach_dobranoc
👤 Fretka
14.08.2012
cukrowe i solne drzewka no to jest coś, już nie mogę się doczekać kiedy się pojawią choć i tak nie będzie mnie stać na TS _rotfl
👤 hasiokos
14.08.2012
no właśnie gdzie drzewo druciane? to dyskryminacja zawodów he he
👤 MILA25
14.08.2012
A ma byc jeszcze drzewko z obornikiem _042
👤 flora
15.08.2012
obornik to nic ale i doniczki też będą _rotfl
👤 zdzinio54
15.08.2012
Witam wszystkich. Drzewo zobornikiem ? _rotfl Wszystko fajnie , tylko gdzie stawiać te wszystkie drzewa? Czemu nie stworzą typowego sadu gdzie nareszcie mozna by było posadzić taką różnorodność drzew. O kasie dla siebie potrafią pomyśleć , bo na pewno będzie duzo chętnych na wygranie tych drzewek.
👤 ks83
15.08.2012
chmmm coś czuje że nie odpuszczę tych sadzonek potrafią naciągać a najlepsze jest to że przed TS jest mega dzień pd albo jednocześnie _taniec
👤 adamtykwoko1997
15.08.2012
Fajnne :)
👤 adamtykwoko1997
15.08.2012
Jeszcze drzewo drutu kwiaciarskiego :)
👤 batmanka
15.08.2012
Można by stworzyć osobne polany na zagrody i drzewka, ale zwróćcie uwagę na jedno - gdzie to umiejscowić na mapie? Nie bardzo jest miejsce. Może to jest przyczyna, dla której nie poszerzają terenów gry.
👤 Krzysiek_86
15.08.2012
drzewka pewnie będą do wygrania przy evencie tajemnicze sadzonki.
👤 batmanka
15.08.2012
Ee tam, na pewno potem drzewka trafią na koło fortuny, więc jak kogoś nie stać na sadzonki, to spróbuje szczęścia za darmo.
👤 reni88
15.08.2012
batmanka dla grafików to nie jest skomplikowana sprawa by wcisnąć jeszcze jedno pole skoro miasteczko renzo weszło do gry to dodatkowe pole też by weszło tylko że albo im sie nie chce albo mają taki natłok pracy że nie wiadomo kiedy za to pole sie wezmą _046
👤 batmanka
15.08.2012
Tia, mają natłok pracy nad nowymi kreskówkowatymi grafikami. Chyba chcą nam całkiem rozłożyć nawet najlepsze kompy i dopiero wtedy może nabiorą rozumu.
Tak w ogóle to najgorszą zmianą w nowej grafice głównej łąki jest młyn. "Bezrobotny" wygląda jeszcze spoko, ale jak się uruchomi produkcję, gibie się niczym góra galaretki _rotfl Poza tym przy przechodzeniu na dziką łąkę różnica w wyglądzie bije po oczach.
👤 szewczenko1979
15.08.2012
dla mnie lipa wszystko robia na farme a na bahamie zero i nadodatek przegiecie z punktami !!
👤 Alexandra1982
15.08.2012
zdecydowanie podpisuję się pod tym aby został utworzony SAD:@
👤 tami1964
19.08.2012
jestem za stworzeniem sadu
jak i dodatkowego pola na Baharamie
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.