📰 News

Zmiana w powiadomieniach.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9946
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 ewa_jga
09.08.2012
CORAZ WIĘCEJ DZIWACTW PA
_rotfl
👤 kalikali12
09.08.2012
No i w końcu bo zawsze po zalogowaniu przez pierwsze 10min klikałam zielony ptaszek z powiadomieniami o prezentach._cheer
👤 Maksiu
09.08.2012
Nareszcie!!!!

PO zalogowaniu podczas zbierania i siania te okienka doprowadzały mnie do białej gorączki.
👤 monia86
10.08.2012
było dobrze ;/;/;/
👤 Frost61
10.08.2012
Nareszcie jedno z pozytywnych działań !!!!!
👤 Kasiula1981
11.08.2012
Z jednej strony dobrze bo np. przy kręceniu kołem nagle informacja o prezencie ale z drugiej strony kurka chyba mi się nie będzie chciało sprawdzać co i od kogo dostałam :)
👤 krycha
11.08.2012
ja chcę wiedzieć od kogo dostaję prezent!!!!
👤 brajnysia
12.08.2012
ja też chciałabym wiedzieć od kogo coś dostałam......
👤 PATI
12.08.2012
Beznadziejny pomysł z usunięciem powiadomienia o prezencie. Nie przeszkadzało aż tak bardzo a było widać kto nam coś podarował
👤 batmanka
13.08.2012
Być może to jakaś zachęta do używania dziennika zdarzeń. Dali go na siłę wszystkim, ale widocznie niewiele osób tak naprawdę go otwiera i sprawdza, co się dzieje. Ja osobiście otwieram dziennik tylko wtedy, gdy zbieram coś u dołu ekranu i przypadkowo kliknie mi się ta strzałeczka ;)
👤 moniaaczekk55
13.08.2012
zly pomysł bo odkąd jest to wylaczone ja wysylam prezenty ale od tamtej pory nie dostalam zadnego :( pasowalo by zeby wszyscy wiedzieli ze to trzeba szukac w news - zestawienie prezentów
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.