📰 News

Nowy wygląd głównej farmy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9941
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (27)

👤 gacek984
08.08.2012
Bardzo ładne:D ale bardziej bym chciała aby to było kolejne pole:D
👤 megaska
08.08.2012
mam wrażenie że jest więcej pól :)
👤 Kukusiaaa94
08.08.2012
megaska - też mam takie wrażenie że jest ich więcej :) zobaczymy jak będzie :)
👤 CandyAngel
08.08.2012
zajefajne
👤 isia1981
08.08.2012
Kolejny raz uważam ze niepotrzebnie zmieniają coś, co jest dobre!!!! Tak samo było z motylami!!! Dajcie to jako dodatkowe pole !!!!
👤 Teralla
08.08.2012
jako dodatkowe pole to ok, ale nie wiem po co zmieniac cos co jest ok na slitasne cudo
👤 MisiekS
08.08.2012
Mi się podoba :) Dobrze by było żeby wszystko do siebie pasowało a nie misto i dzielnica rzemieślnicza mają zupełnie inną grafikę.Jak się zmieni będzie dobrze :D
👤 kamil1-50
08.08.2012
Zmieniają aby dzieci z całego świata zobaczyły kolejne błędy, wylogowywania i wszystko co utrudnia grę. Grafika to może i ładna ale powiem tak szkoda że nie jestem grafikiem ja bym im pokazał jak to należałoby zrobić - kombajn 100 gwiazdek i ok. To na początek. A później zobaczymy.
👤 adamtykwoko1997
08.08.2012
Świetna ! P.S Jak komentujecie to mądrze i z umiarem_055
👤 roman1954s
09.08.2012
Bardzo ładne .BRAWO BP
👤 moniaaczekk55
09.08.2012
jest ok
👤 paweello3
09.08.2012
nawet ładna ale miasto głupie
👤 farmerka358
09.08.2012
Nie jest źle , liczy się funkcjonalność farmy- bo na niej cała "praca" się odbywa. Poczekam z oceną aż do jej wprowadzenia-chodzi o zmianę wyglądu itd.
👤 pawelg555
09.08.2012
bardzo fajne:) ale też dobrze by było jak by dodali nowe pole
👤 torpia2000
09.08.2012
Nowa farma bardzo mi się podoba;)
👤 leniuszek01
10.08.2012
no właśnie nowe pole by się przydało
👤 sandra01996
10.08.2012
Zgadzam się na 100 % z pawelg5555. Nowe pole jest bardzo bardzo ważne. Twórcy powinni wziąść nasze sugestię pod uwagę, a wtedy gra będzie ciekawsza.
👤 pysiaczeq
10.08.2012
nowy wygląd farmy jest okej, ale przydał by się nowy ogród ozdobny :) pzdr.
👤 Bouli666
11.08.2012
Mnie sie bardzo podoba:) A i nowe pole - też popieram ten pomysł:)
👤 -paulkag-
11.08.2012
:)Wygląda jak z bajki jest śliczna.Czy ta studnia to dodatkowa darmowa woda czy element dekoracyjny?_bry
👤 malgosiajuszczak
11.08.2012
nowe grafiki są coraz bardziej sztuczne, nienaturalnie wyglądające, ale przyłączam się do wielu prosząc o kolejne nowe pole :)
👤 eridanek64
11.08.2012
Trochę mniej kiczowata od poprzedniej, ale też nie za bardzo
👤 BB8
11.08.2012
Co wy mówicie?! Kiczowata? Ta jest o wiele ładniejsza od tej co jest teraz. Mi się bardzo podoba ;)
👤 orszulka70
11.08.2012
jest ok mysle ze cieszy oko ale przydaloby sie wiecej pol poniewaz jest duzo zagrod drzew a pol malo a jak jest zacmienie to calkowita klapa co wy na to
👤 arikana
11.08.2012
zostawcie grafikę farmy w spokoju!!! pole utwórzcie
👤 mediwax
12.08.2012
dajcie nowe pole reszta jest ok _papryczka_bry_dobranoc
👤 reni88
13.08.2012
grafika ładna ale tak jak reszta fajnie by było gdyby to nowe pole było
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.