📰 News

Wielka letnia loteria...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9924
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 batmanka
01.08.2012
Postawiłam na czekoladę. Żadna inna nagroda mi nie odpowiada. Zbieram drzewka z miasta. Jeśli do jutra mi się jeszcze trafi los, to go dorzucę do tej samej kategorii. Jak wygram to fajnie, jak nie wygram świat się nie zawali. Luzik loozak
Update: Trafiłam drugi los i dołożyłam go do czekolady. Zobaczymy jak będzie.
👤 stasiam51
02.08.2012
a ja do dziś niemam kodu potwierdzającego a formularz kontaktowy ma błąd i niemogę się skontaktować z ekipą farmeramy
👤 MisiekS
02.08.2012
Ja daje na laptopa i czekolade,chyba tak jak wszyscy,ale postawie jeden na kubek,większa prawdopodobność że wygram,tam ludzie stawiają mniej losów
👤 osaziomeczek
02.08.2012
Dlaczego nie mogę sprawdzić informacji o laureatach?_crach
👤 batmanka
02.08.2012
Osa, bo jeszcze nie ma informacji o laureatach. I nie będzie tego w zestawieniu nagród po kliknięciu w newsach czy na pomnik - nie wiem czemu tak napisali. Tylko na OFF i na facebooku będzie można to znaleźć, ale kiedy - nie wiadomo.
👤 Pogi63
02.08.2012
Batmanka
Dzien bez twojego wpisu, to dzien stracony na forum. Czy ty musisz zasmiecac swoimi "mondrosciami" kazdy temat? Chcesz zastapic Davsona ?_rotfl
👤 osaziomeczek
02.08.2012
Dzięki za info batmanka ,ale chodzi o to że ja dziś nie mogę wejść na tę stronę nawet zagłosować bo mi ciągle strona farmy wszystko przysłania.:@
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.