📰 News

Szybkie podlewanie i pojenie zwierząt...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9922
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 MisiekS
01.08.2012
Ta funkcja byłaby dobra gdyby dodać od razu szybkie zbieranie z zagród,wywożenie gnoju i karmienie.
👤 paolcia01
01.08.2012
zgadzam się , nie róbcie tego nie wyłączajcie tej opcji :|
👤 Adela29
01.08.2012
Bardzo fajnie że nas słuchają i biorą pod uwagę że pewne rzeczy są zwyczajnie nie praktyczne. Jak wprowadzają udogodnienia to już jednym zamachem a nie tylko woda i cieszcie się luda!!!
Pozostaje podziękować że to zlikwidowali. Dziękujemy hurra
👤 farmerka358
01.08.2012
Szkoda że likwidują-mnie się podobała ta opcja :|
👤 batmanka
01.08.2012
Mogliby jeszcze poprawić wyskakiwanie okienek na krańcowych polach. Bo o ile do zbioru okienko jest całkiem widoczne, o tyle przy wspomaganiu roślinek potrafi się kawałek schować za drewnianą ramką, co mi dzisiaj utrudniało polewanie niektórych jeżyn Zośką.
👤 juustysia1986
01.08.2012
Ja nie jestem zadowolona z wylaczenia tej opcji.mnie sie podobala
👤 hasiokos
02.08.2012
nosz pogięło was?! co wam przeszkadzało pojenie
👤 amazonka5370
02.08.2012
Bardzo dobrze pojenie bylo niepraktyczne ,Dzięki
👤 Jardo
02.08.2012
Pojenie zwierząt było wkurzające, dzięki za wyłączenie.
👤 ruda_jolcia
02.08.2012
Czesc tez uwazam ze szybkie nawadnianie jest super przydaloby sie tez szybkie nawozenie jak wczesniej zauwazono. tylko po co te chmurki sa takie wielkie polowa i tak jest pusta tylko przeszkadzaja.
👤 tee4411
02.08.2012
SUPER OPCJA
Jedno lepszych ułatwień - kto nie chce niech nie używa.
Zostawcie toto. Dla tych co chcą, zostawcie czynne np. z klawiszem "Ctrl"
👤 Maksiu
02.08.2012
Niech jeszcze zrobią szybki zbiór z poletek i już będę przeszczęśliwy, bo to podwójne klikanie na pola jest niemiłosiernie męczące.
👤 kasik691970
02.08.2012
No chyba kogoś .... zmieńcie to malusie głupie okienko przy zbiorach na WIĘKSZE, DUUUUUŻE aopcję z podlewaniem prosze zostawić, zbieranie zbiorów to teraz koszmar!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.