📰 News

Wielka letnia loteria...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9917
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (19)

👤 kasandra2121
26.07.2012
ja chce to drzewko na pamiattke chocby juz nic mialo nie dawac jest przepiekne
👤 CandyAngel
26.07.2012
noo sliczne jest :) mogli by dac potem do ogrodu ozdobnego i niech daje co jakis czas PD
👤 kastazda
26.07.2012
#Właśnie płacę rachunki za taką cudowną loterię, które wystawia mi PLAY, za SMS SPECJALNY wysyłany przez organizatora loterii promocyjnej. Pozostali operatorzy też mogą Wam takie rachunki.Okazało się, że logując się na stronie organizatora loterii,uruchomisz usługę za którą operator Twojej sieci komórkowej pobierze opłatę
3,69 zł za każdy przysłany SMS SPECJALNY.
👤 batmanka
27.07.2012
Płacisz za to, co ktoś ci przyśle na telefon? Ale numer _042 Dzięki za ostrzeżenie.
👤 dmdm
27.07.2012
Dlatego nie podaję nr telefonu, nie trzeba.
👤 ewasal
27.07.2012
u mnie czas uprawy drzewka to 60 minut.....czy tylko ja tak mam???/
👤 nikajares
27.07.2012
U mnie czas uprawy również wynosi 60 minut
👤 bartolomeo82
27.07.2012
w poradniku jest napisane że godzina pewnie poprawili bo na początku było 30 minut
👤 hasiokos
27.07.2012
już się raz też na to nacięłam na jakieś smsy które przychodziły i kasowały, mało tego, żeby to zatrzymać trzeba wysłać pod ten numer ich STOP i to tez jest płatne, dlatego telefonu nie podałam

ale zarejestrowało mnie na kraj Afganistan a jestem pewna że w formularzu wpisałam właściwy kraj
ma to znaczenie? można to zmienić?
👤 kanka-88
27.07.2012
tez to zauważyłam może jakis błąd
👤 ojjdana
27.07.2012
zarejestrowałam sie, skopiowałam kod z maila a po wklejeniu pisze że wystąpił błąd podczas rejestracj, po wylogowaniu z farmy i ponownym zalogowaniu to samo, jak mam się więc zalkończyć rejestracje ?
👤 BEATA2298
27.07.2012
DOKŁADNIE TO SAMO MAM BŁĄD PODCZAS REJESTRACJI .TO JAKAŚ LIPA .spam
👤 pinia777
27.07.2012
U mnie też kapa:@, bez sensu!!!!
👤 orszulka70
27.07.2012
ja sie zarejestrowalam bez problemu
👤 zabolina
27.07.2012
czyli nie jestem sama z problemem. bład podczas rejestracji. fajna loteria;/
👤 rudasek68
27.07.2012
Ja przepraszam,że wtrącę swoje zdanie. Takie drzewko rośnie u mnie prawie 1 godzinę a nie 30 minut...
👤 micha001
28.07.2012
DOKŁADNIE TO SAMO MAM BŁĄD PODCZAS REJESTRACJI .Takie drzewko rośnie u mnie prawie 1 godzinę
👤 Schiff
28.07.2012
E-mail do rejestracji nie może być utworzony na Onet.pl
Inaczej występuje błąd, sama sprawdzałam.:)
👤 anetaruss
29.07.2012
Fakt :) drzewko rośnie 1h
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.