📰 News

Nowy zawód SPA - FAQ

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9916
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 ewasal
26.07.2012
ja nigdzie nie widze możliwości odsłonięcia tej runy...tzn nie ma nigdzie żadnej tabliczki do klikniecia...tylko ja tak mam??
👤 Xx Polak
26.07.2012
Ja też mam ten sam kłopot...
👤 OnStrangerTides
26.07.2012
Poradnik jest a zawodu ni ma.. wentylator
👤 OnStrangerTides
26.07.2012
Już jest _jump
👤 CandyAngel
26.07.2012
wczoraj przepuscilam wszystkie gwiazdki mialam ponad 200 :( buuuuuu
👤 batmanka
27.07.2012
Strasznie dużo tych możliwych bonusów. Czyli dużego miksera nie będę używać. Ale fabryczkę postawię na wszystkich 3 kontach. Niech no tylko uzbieram te gwiazdki. Ale dobrze, że nie za kasę. Ciekawe czy alchemik też będzie za pomocą runy, jak ktoś już będzie miał managera SPA.
👤 CandyAngel
27.07.2012
batmanka wydaje mi sie ze alchemik to juz nie za gwiazdki bo ni9by skad ich tyle brac?? ja nawet jak skoncze wszytkie pozostale misje to mi zabraknie sporo
👤 batmanka
28.07.2012
No ale to może być jako zachęta do udziału w eventach. Widocznie BP już zauważyło, że sporo osób je olewa. A ta nowa misja, co weszła na stałe - praktycznie wszystko z tajemniczych sadzonek/stajennego. Też jakby zachęta do kupowania florków i udziału w tych mini eventach.
Nie ma co gdybać. Wprowadzą alchemika pod koniec wakacji, to się przekonamy.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.