📰 News

Produkty zrobione w Bahama Spa Manager.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9904
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 zuczek78
18.07.2012
No i znowu BP zarobi kasiore ale wyglada ciekawie.
👤 batmanka
18.07.2012
Rysunki jak zwykle ładne, zobaczymy jak w rzeczywistości. Widzę nawet szaszłyki owocowe. A towary przede wszystkim z Bahamy, co uważam za plus. Zmusi to do siania dużych ilości roślin, a tym samym będzie się szybciej przechodzić poziomy na Bahamie.
Niepokoi mnie tylko ten duży rysunek miksera, na którym widać zarówno stare torciki eventowe, jak i, nie wiedzieć czemu, leniwca. Co to może oznaczać?
Marzy mi się ten zawód na wszystkich 3 kontach, ale jakby miało mnie to kosztować 24 zeta, to będę się musiała dobrze zastanowić. loozak
👤 MisiekS
18.07.2012
Kiwi chyba zotanie wprowadzone do gry.W szaszłykach jest.
👤 dobryfarmer
18.07.2012
Ja też chcę tyle florenów :o ile jest na zdjęciu.
👤 malami70
19.07.2012
tylko gdzie to wszystko siać jak ta bahamka taka malutka
👤 Chriss97
19.07.2012
Super, ale liczę, że będzie tak jak kwiaciarnia że jak ma się 3 poziomy w 2 zawodach do za darmo :D:D
👤 kasandra2121
20.07.2012
rownie dobrze moze byc na takich samych zasadach jak pnacze ale kto ich tam wie
👤 paweello3
20.07.2012
widzicie tace srebrna złota i diamentowa potrzebny może będzie pakiet
👤 s-mysz
22.07.2012
tylko zeby bonusy byly fajne a nie jak w kwiaciarni beznadzieja. Produkcja dla samego produkowamia
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.