📰 News

Nowa grafika, piękny kotek... może napiszcie kilka plotek ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9891
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (14)

👤 hasia12
10.07.2012
ale hurrasłodziak
👤 pepe625
10.07.2012
jak to się mówi sweet focia:D
👤 kasandra2121
10.07.2012
pewnie to bedzie jakis nowy itemik albo do eventu alb taki ktory z fl sie kupuje
👤 adamtykwoko1997
10.07.2012
Event nowy lub cóź takiego :) _papryczka
👤 pepe625
10.07.2012
albo drugi kot stefan:D
👤 farmer-podlasie
10.07.2012
...kolejna "maskotka" za florki _013
👤 osaziomeczek
10.07.2012
Jest poprostu słodki._czeusta
👤 rudasek68
10.07.2012
Sugestia się sama narzuca ...Wlazł kotek na płotek i mruga... uwielbiam kociaki a nawet za floraki ... a tak mi się rymneło _rotfl
👤 gacek984
10.07.2012
a 8 sierpnia w Wielkiej Brytanii obchodzony jest dzień kota:) może to coś z tym związane? w tamtym roku coś mi się kojarzy że był ewent związany z kotami:)
👤 batmanka
10.07.2012
Ano coś było. Mam do tej pory na jednej z farm ozdóbkę kota grającego na klawiszach, którą wtedy wygrałam.
👤 koczownik70
10.07.2012
Błogie lenistwo wakacji Fajny miziaczek _029
👤 batmanka
11.07.2012
Na 90% będzie item za florki. Mamy już dalmatyńczyki, kota na kamieniu, to teraz ten sweety kitty. _czeusta
👤 reni88
11.07.2012
cicik serduszeczko
👤 pepe625
12.07.2012
gacek,batmanka w tamtym roku był event koci tydzień można było w nim zdobyć kota stefana :D
może w tym roku też będzie fajny event z kotami jak rok temu:)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.