📰 News

Pełnia księżyca - już jutro.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9882
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 hasiokos
02.07.2012
dlaczego o 15? w pracy jestem od 12 do 20 czasem dłużej i już rok zbieram na kryptę nietoperzy
👤 batmanka
02.07.2012
Myślisz, że ich to obchodzi? Robią swoje i nie patrzą na graczy _013 Chyba prościej ci będzie uzbierać na kryptę nietoperzy w wesołym miasteczku Renzo.
👤 MisiekS
02.07.2012
Albo najzwyczajniej zrobić misje z cudownym pnączem
👤 mac1144
03.07.2012
hasiokos - odezwij się przed następnym G&T to Ci dam kryptę, a nawet dwie. Mam ich ze 30.
👤 batmanka
03.07.2012
A co masz jeszcze zbędnego, mac1144? I czego poszukujesz? Napisz mi na priva, może coś utargujemy przed G&T.
👤 nieznajoma93
03.07.2012
Tylko, że po Renzo ni widu ni słychu.. daawno go nie było..
👤 -EKOFARMER-
03.07.2012
jest już 15:20 a pełni księżyca nie widać
👤 -EKOFARMER-
03.07.2012
już jest
👤 olka2170
03.07.2012
Pełnia jest tylko że wyświetla się coś prostokątnego i się nie chce schować. Przedtem na tym były gwiazdki teraz niema nic aha prostokąt występuje podwójnie i ma cztery strzałki dwie w prawo i dwie w lewo. wszystko pięknie tylko tyle że farmy obrobić się nie da_052
👤 -EKOFARMER-
03.07.2012
mam to samo...to pewnie przez pełnię księżyca...ciekawe czy za te utrudnienia dadzą jakieś odszkodowanie
👤 olka2170
03.07.2012
pewnie nie u mnie już zniknęłoallah
👤 Hondus
04.07.2012
moim zdaniem każdy powinien móc aktywować sobie samemu pełnię. Powiedzmy 2 dni w których można aktywować swoją pełnie. Może to głupi pomysł, ale dałby szanse tym którzy w tych godzinach nie mogą siać.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.