📰 News

Nowości i nowe grafiki z eventu rosyjskiego.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9881
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 gacek984
03.07.2012
czyżby ewent polegał na rozmnażaniu zwierzaków?? a ja mam tak mało SP_63
👤 ks83
03.07.2012
a gdzie kozy :(
👤 ks83
03.07.2012
koczownik70u mnie też to jest:o
👤 batmanka
03.07.2012
Oho, czyżby zamiast pierdyliardów roślin dali nam kolorowe zwierzątka do wyhodowania? Sama nie wiem, czy to lepiej. Ja w każdym razie nie mam SP. Oby tylko te nowe "rasy" kur nie zostały na stałe. Te co są, to są OK.
👤 koczownik70
03.07.2012
No Dzięki Już działa !
👤 rudasek68
03.07.2012
To są nowe "jajka" które będą dawać jakieś tam profity.. Jak sówki jajko lub smocze. Z tego,co wiem to się w oazie hodować nie będzie !! Ale to tylko plotka
👤 rudasek68
03.07.2012
Pewnie za Floreny lub do wygrania .. czas pokaże
👤 hasiokos
04.07.2012
no nie wiem maja smoczki w dziobach czyli jednak młode z oaz
👤 zibiewa
04.07.2012
no kurde a co z tymi kozami,kiedy one wkoncu beda,jaja sobie robia?
👤 DAvSON
04.07.2012
rudasek68 - naczytałeś się bzdur na nieoficjalnych stronach i zamęt siejesz.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.