📰 News

Nowy event ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9878
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 koczownik70
01.07.2012
Co to eventy przez okrągły rok a kiedy wakacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
👤 asa1166
01.07.2012
kurna najgorsze jest to ze ciągle w eventach to samo sianie sianie sianie tych beznadziejnych roślinek nic nowego
👤 batmanka
01.07.2012
Odnoszę wrażenie, że teraz zechcą zapchać nowymi roślinkami Bahamę. Jeśli ma tak być przez kilkadziesiąt najbliższych eventów, to ja pasuję.
👤 hasiokos
01.07.2012
a co ma soja z Rosja wspólnego?
👤 osaziomeczek
02.07.2012
Tak mówiąc szczerze to nikt nas nie nie zmusza do wykonywania tych eventów,ale tak naprawdę to już się robi nudne i niestety dla większości niewykonalne.
👤 kasandra2121
02.07.2012
ciekawa czy teraz po tych modyfikacjach bonusow ilosci pozmieniaja - bo jesli nie to tylko czolowka najbogatszych farmerow ukonczy event
👤 batmanka
02.07.2012
Kasandra, no przecież o to chodzi, żeby kończyli eventy tylko ci, co ładują dużo kasy w grę. Wątpię, czy cokolwiek się zmieni, pewnie nadal będą pierdyliardy do oddania, a na start góra 10 nasion :(
Mogliby od biedy zrobić tak jak II część eventu piłkarskiego, te misje na czas to już było coś. Zobaczymy, czy nauczyli się rozumu.
👤 osaziomeczek
02.07.2012
Zastanawiacie się czy zmniejszą ilości-marzenie ściętej głowy._057
👤 -awaria-
02.07.2012
Jak nie dostosują ilości punktów za przejście poziomów do ilości punktów za uprawy,(bardzo śmieszne ilości np. za czosnek 40 za drzewo jajeczne 9,5 po doliczeniu chlebka marchewkowego i 2-ch sówek) to właśnie żegnam się z grą. Jeszcze nie oszalałam, aby przez rok przechodzić 1 poziom , a na bahamie chyba trzeba by ze 3 albo 4 lata.
👤 hasiokos
02.07.2012
a ja własnie misji na czas nie dałam rady zrobić ani jednej bo na farmę wchodzę 2-3 razy dziennie tyle co obsiać i posadzić a czasem drzew nie zbieram bo czas goni
👤 Alexandra1982
02.07.2012
za dużo tych eventów, do tego nie sposób ich przejść bez wydania realnej kasy_057_crach
👤 kasandra2121
03.07.2012
wbrew pozorom te misje na czas byly duzo latwiejsze bo jak dobrze zaplanowac to mozna bylo zasiac na 2-3 misje i po sprawie
👤 tusia79-79
03.07.2012
awaria - ilosci pd sa zawrotne zeby przejsc z poziomu na poziom
👤 ariama11
03.07.2012
szkoda czasu i pieniedzy na te ewenty i tylko po to by dostac kolejna glupia grafike, ktora nie ma gdzie wsadzic.... I znow zapłac by dostac kawałek pola.... i koło sie zamyka.... wrrrrrr to zerowanie na ludzkiej glupocie._042
👤 natalia5223
03.07.2012
Zamiast zastanawiać się nad kolejnymi eventami które mnie męczą mogliby naprawić błędy w przetwórni !!!!!!!!!!!!!_zly_zly_zly
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.