📰 News

Kwiaciarnia - FAQ - opis

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9877
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 kamil1-50
28.06.2012
Ale będzie jazdaaaaa!!!!!
👤 OnStrangerTides
28.06.2012
Tylko oczywiście ile trzeba zapłacić za ten zawód kwiaciarza jak ktoś nie ma 3 poziomu w dwóch pozostałych budynkach?
👤 kamil1-50
28.06.2012
Tyle co 8 zyli.
👤 natalia5223
28.06.2012
Zdobędziesz 3 poziom na przetwórni i piekarni ale trzeba z robić zadania a piąte najgorsze (500 dachówek,500 cegieł i 5 części maszyny!!!!!!!!!!!_zly:@
👤 kasandra2121
28.06.2012
ale sliczna jest ta kwiaciarnia teraz trzeba tylko drut uzbierac :)
👤 batmanka
28.06.2012
Tia, właśnie utkwiłam na 5 zadaniu w kampanii kwiaciarskiej. Brakuje mi po 50 dachówek i cegieł. Poszalałam w którymś z ostatnich eventów w zadaniu w spółdzielni, oddałam mnóstwo narzędzi i teraz mam za swoje :p Ale dość, że przestały lecieć mi z pól sól i cukier, których zdążyłam uzbierać po kilka tysi, zanim wprowadzili florystę.
A jak tam bonusy z bukietów? Nie miałam jeszcze okazji zerknąć na OFF.
👤 osinka
28.06.2012
batmanka mam dokładnie tak samo-brak po 50 cegieł i dachówek!:@no i cóż czekamy
👤 Ludwa
28.06.2012
A czy ktoś mógłby mi powiedzieć o co chodzi z doniczkami? Na nie ma się instrukcje i można je samemu wytwarzać tak jak bukiety czy to będą wypadajki?
👤 Kasiula1981
29.06.2012
OnStrangerTides pewnie 8 zł http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=6755198&postcount=5
👤 maura6
29.06.2012
Witajcie, może Ktoś wie, jakie bonusy dają bukiety ze słonecznikiem i z orchideą??:) pozdrawiam
👤 batmanka
29.06.2012
Z orchideą 40 pkt dla kwiaciarni (punkty rozwoju), ze słonecznikiem 500 PD dla farmy kontynentalnej.
Kiepskie te bonusy z bukietów. Na każdym levelu tańszy bukiet daje punkty do rozwoju kwiaciarni, a droższy jakiś inny bonus na farmie kontynentalnej.
👤 relnia
30.06.2012
opłaciłam SMS za przetwórnie i jej nie mam.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.