📰 News

Nowe grafiki - nowe wydarzenie ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9869
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 kasandra2121
27.06.2012
wyglada to tak jakbysmy dzieki tym kurkom-babkom odkrywali nowe pole moze w koncu na same zwierzaki
👤 gacek984
27.06.2012
a mi się to kojarzy z Rosją i matrioszkami_rotfl
👤 MisiekS
27.06.2012
Matrioszki wkłada się jedną w drugą,może będzie można stawiać zagrody jedna na drugą
👤 kasandra2121
27.06.2012
MisiekS no oby tak bylo - np 20 zagrod dla koz na 1 miejscu bylo pieknie
i moze dlatego jest to tak nierealne
👤 elkuc
27.06.2012
A może będą udostępnione nowe pola do siania? Byłoby super!!!!
👤 batmanka
27.06.2012
Dla mnie mogłoby być pole tylko na zagrody. Pozabierałabym wszystkie zagrody i fabryki z łąki głównej i miałabym miejsce na pola. Wyszłoby na to samo.
Ale może to też być event związany z Rosją i stąd te matrioszki.
👤 kiisia
27.06.2012
A mi się wydaje, że będziemy musieli sadzić jakieś rośliny, które mają ziarna a ze zbiorów będą wypadały te matrioszki.
👤 ana
27.06.2012
pewnie kiisia masz racje i będą wypadać małe średnie i największe które będzie trzeba oddawać w baaaaaaardzo dużych ilościach ;/
👤 ammi1952
27.06.2012
Prześliczne rosyjskie matrioszki ,jak nic Dzien Rosyjski sie zbliża
👤 MILA25
27.06.2012
Dokładnie jakiś event Rosyjski .
👤 paulek60
27.06.2012
Jak dobrze kurę nakarmisz to zrobi Cię w jojo_yoo_028_rotfl_013
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.