📰 News

Nowy zakład w dzielnicy przemysłowej - Florysta

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9856
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 Sevento
22.06.2012
Na 101% nie dadzą za darmo wytwórni :( :(
👤 FarmerJanek96
22.06.2012
Wygląda obiecująco...;)
👤 MILA25
22.06.2012
No przecież musza zarobić . Jak by to tak za darmo ??
👤 Maksiu
22.06.2012
No przecież za darmo był jeden zawód, drugi był za niecałe 8 zł (SMS) i teraz pewnie będzie podobnie.
👤 dex
22.06.2012
..mnie interesuje kiedy to bedzie za ile i dlaczego tak tanio.._taniec
👤 roman1954s
22.06.2012
Wreszcie kwiaty będą mialy dobrą cenę na targu:)
👤 MILA25
22.06.2012
8 zł jakoś da się przeżyć . Oby nie było takich błędów jak poprzednio .
👤 batmanka
22.06.2012
Moim zdaniem jeśli ktoś dotąd jest "bezrobotny", tak jak jeden z moich profili, to dla niego fabryka będzie za darmo. Tylko ci co mają już piekarnię lub dżemiarnię będą pewnie musieli dopłacać. Swoją drogą ciekawe, co zrobią wobec tych, którzy mają oba zawody wykupione. Mogą podnieść cenę za trzecią fabrykę. Byle nie spełniły się czarne przepowiednie co niektórych, że będzie to zawód tylko dla vipów z TGC.
👤 Dziunia53
25.06.2012
zapowiada się fajnie i kolorowo_girls0
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.