📰 News

Brak czerwonego Pick'upa na farmie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9851
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 kasandra2121
20.06.2012
i co my biedaki zrobimy ? bedziemy na piechote do miasta chodzic ?
👤 OnStrangerTides
20.06.2012
yyy...zostało oddane na złomowanie w celu...?
👤 roman1954s
20.06.2012
Tak nawiązując do tego starego auta ,mam taki luźny pomysł wymagający dopracowania otóż gdyby tak wzorem ZOOMUMBY gdzie w zależności od poziomu gracza jest coraz to lepsze wejście do ZOO, wprowadzić do gry różne domy im wyższy poziom tym dom ładniejszy, bogatszy.Nie wiem czy ktoś z BP czyta tu nasze wpisy ale może warto by Im podsunąć taki pomysł co?
👤 batmanka
20.06.2012
Tia, wszystko będą zmieniać, tylko nie błędy techniczne. Za duże to dla nich wyzwanie.
👤 ulaszka
20.06.2012
ojjj wielka szkoda, bardzo piekne autko bylo
👤 bartlomiej77
20.06.2012
oddajcie pickup'a, overhaulin dla Naszego wyjadacza farmerskiego ja sponsoruję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!każdy ma szansę na drugie wcielenie!!!!!!!!!!!!!!!!!_008
👤 kasia24044
20.06.2012
Będziemy za nim tęsknić, jak z deszczem na farmie......szkoda :(
👤 Hondus
21.06.2012
Trzeba było go oddać do Fanów czterech kółek :P
👤 babulenkaxxx
21.06.2012
Roman jestem za _hurra Ta waląca chałupa mnie odstrasza _lalamido
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.