📰 News

Nowa runa...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9847
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 Jamajka23
18.06.2012
"EXTRA POMYSŁY" :@ Opłaca się zbierać gwiazdki na takie dziadostwo. 5 perfum co 30h - śmiech na sali
👤 mysikrolik
18.06.2012
Perfumy to mam z drzewek ... wolałabym żeby to Super Pasza była w tym bonusie ,sól i cukier bardzo się przydadzą tylko szkoda,że nie po 20 szt ;)
👤 Frost61
18.06.2012
Na co mi sól jak nie mam piekarni !!!!!!!!!

Bonusy całkiem do bani !!!!!!
👤 marhelcin
18.06.2012
zapewne będzie można nie robić tego rzędu który nie pasuje więc po co marudzicie ? kolorowe zwierzaki jak najbartdziej na plus przyda się na baby boom sól i cukier - ok ale małe ilości troche perfum mam jakieś 1000 sztuk zapasu więc troche lipa ale może kiedyś wprowadzą ze będzie mozna to na targu sprzedawać :P
👤 atomek1974
18.06.2012
[quote]Frost61
Na co mi sól jak nie mam piekarni !!!!!!!!!

Bonusy całkiem do bani !!!!!![/quote]

ja mam piekarnie i dżemiarnie i jak się przerabia sol i cukier non-stop to z pól nie nadarza się uzupełniać zapasów ja z ponad 2,5 tyś. cukru zeszedłem już do ok 300 szt i zaraz będzie problem
👤 maura6
18.06.2012
no chwila, przed chwilą dodałam gwiazdki i nie mam ani jednego cudownego rzędu :(:( wręcz przeciwnie jest napisane, abym za 18florenów kupiła sobie nowy rząd... nie podoba mi się to:(:(
👤 Jardo
20.06.2012
maura6: przewin na sam dół

Ale ja mam inny problem -nie moge dodać 4x4 i 2x2 ittemów do rzędu
👤 Jardo
20.06.2012
okazuje sie że nie każdy item można postawić na pnączu :( Szczególnie nie można stawiać tych co były ulepszane
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.