📰 News

Stanowisko w sprawie przyszłych zmian systemu efektów wspomagających

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9831
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (17)

👤 szarulka1
12.06.2012
Nie mam zielonego pojecia o co tu chodzi, ale w mysl starego przyslowia"jak nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o kase" I to jest prawda! Jeden mlyn z ta "sprawiedliwoscia".
👤 tesia614
12.06.2012
a co to takiego ten slot???
👤 koczownik70
12.06.2012
Innymi słowy To co jest dobre trzeba zniszczyć żeby nie było za dobrze bo kogoś to kluje w oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
👤 Maksiu
12.06.2012
Proste. Odpalasz chutney i już go nie przedłużysz dżemikem z dyńki.
👤 wejwie54
12.06.2012
BP wymyślił te dopalacze żeby zachęcić większą ilość graczy do gry ale wówczas nie zdawał sobie z tego sprawy że pobudujecie piekarnie ,przetwórnie i będziecie sami sobie wytwarzać dopalacze i za darmo ślizgać się do przodu a kto będzie kupował nawóz Zosi, super nawóz Zosi ? i jeszcze inne badziewia ?, posyłał SMS-y na Floreny ? a więc pod płaszczykiem "sprawiedliwości" chcą nam to ograniczyć
i pieprzą bzdury o slotach [Slot (z ang. szczelina) określenie miejsca na płycie głównej w komputerze, do którego wkłada się urządzenia (np. kartę graficzną, sieciową, muzyczną itp.)].Pamiętajcie to wy macie nabijać nam BP kasę a nie tylko grać sobie za darmo.
👤 nadzieja12
12.06.2012
no ja cie krece ja myslałam ze jestem kumata a po tym tekscie nic w sumie niezrozumiałam co to splot do tego 1 lub 2 lub 3 matko za kogo oni nas maja
👤 kasialca
12.06.2012
a ja mylalam ze tylko ja jestem ciemna :-))))
👤 panda108
12.06.2012
Faktycznie trudno pojąć o co chodzi.
👤 uroczaada123
13.06.2012
P.....lenie kotka wymyślają coraz głupsze eventy z coraz bardziej kiczowatymi nagrodami, to jeszcze ograniczają możliwości ich ukończenia bez ładowania im gotówki. Kiedy ostatnio jakieś floreny były do wygrania??? Gdzie możliwość odblokowania chmurek na to badziewie z ogrodu ozdobnego bez ładowania kasy.. Gram od początku ale widzę że zaczyna się robić syf.. jeszcze tylko brakuje wyskakujących reklam od sponsorów. Mieli zlikwidować wyskakujące okienka informacyjne a dalej idzie dostać pierdolca po zalogowaniu się na farme ( przez kilka minut prezenty.. od kogo...co... )
Niech robią tak dalej a z miliona użytkowników zrobią tysiące .... Chytry dwa razy Traci.._xiadz
👤 uroczaada123
13.06.2012
.....
Każdy gracz będzie dysponować w sumie 6 slotami, podzielonymi odpowiednio na grupy złożone z 1, 2 i 3 slotów...... Może podajcie cene we florenach będzie prościej_rotfl
👤 Kotek
13.06.2012
uroczaada123 yyyhm jakiego Kotka???
Nie ma to jak sobie samemu zadawać pytania i samemu na nie odpowioadać brawo!!!
Ja tak się pytam od dwóch lat kiedy bedzie kombajn za darmo i jakoś odpowiedzi nie mam.
W żadnym evencie nie ma już florenów do wygrania to za co mam kupić tajemniczego i nie wkrecajcie ze nie pakujecie w ta gre kasy!!!
Tylko jeden nie winny sms za 8 zł a jak przez pomyłeczke piekarnie postawiłes a tu chutney jest potrzebne i smsik na dzemiarnie fik.
Ubaw po pachy i to za darmo tylko z 1500 zł wydałem ale na dwa lata to nic rozłozyło się w czasie.
Nieszkodzi mam 100 level juz nie długo koniec gry, hahahaha żartowałam;)
👤 Pogi63
13.06.2012
BP "jest zmuszone" i "chce dopilnowac". Niech wiec zacznie od wyeliminowania oszustow na targu i nielegalnej sprzedazy ozdob i sianogroszy na pewnym znanym portalu aukcyjnym. To tyle i az tyle w tej sprawie.
👤 sproket62
13.06.2012
Czy ktoś może to przetłumaczyć z polskiego na nasze?:|
👤 alexieee
13.06.2012
_aaa .... no comment
👤 uroczaada123
13.06.2012
Sorki Kotek_052
👤 helen4
13.06.2012
kumam nie kumam ale wiem jedno jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę!!!!! im więcej to jeszcze mało i mało!!!pamiętacie czasy jak można było zdobyć floreny czy kombajn na 48godz ?_crach
👤 temporada
13.06.2012
Jak zdobyć przepis na chutney marchwiowo-jabłkowy?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.