📰 News

Nowe grafiki...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9830
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 monia75
12.06.2012
bambus i kompost hurra
👤 kamil1-50
12.06.2012
rodzina wiechlinowatych

BO WSZYSTKIE 3 SĄ Z JEDNEJ RODZINY ROŚLIN
👤 Maksiu
12.06.2012
Teraz dwie rośliny do siania. Ja pier..... To chore już jest.
👤 bombel2110
12.06.2012
nudne się robi to siane tych ciągle nowych roślin. jakby nie mogło to polegać na czymś innym -.-
👤 kamil1-50
12.06.2012
Co wy nudne ale mamy nowe rośliny moja rada uzbierajcie na item dający pow. 200 pd i zajmujący jedno pole w ogrodzie i 10000 rośliny i sadźcie drzewa.
👤 Ogrodnik121970
12.06.2012
No cóż, jak większość zauważyła - nudne te eventy ostatnio i podobne do siebie jak dwie krople wody :(.
Tym razem przynajmniej można się spodziewać, że BAMBUS zostanie po evencie na Bahamie. Miejmy nadzieje, że będzie dawał więcej PD niż Papryka i że będzie do zdobycia gdzieś ok. 20 level, bo na Bahamie też nudą strasznie wieje i są straszne pustki między levelami.
👤 robertinho
12.06.2012
gra robi sie bez sensu jest tyle roślin niewykorzystanych a oni dodają nowe pytam sie po co??? chyba czas poszukać sobie inna gre..
👤 Kotek
13.06.2012
_057. A Mi się bardzo podoba_031
👤 kasandra2121
13.06.2012
Ogrodnik121970 chyba nie tylko ty masz taka nadzieje - na wyspie nie pojawila sie zadna nowa roslinka powyzej 16 lvl a ciagna sie te lvl jak flaki z olejem - u mnie 22 lvl i konca nie widze
👤 Makus76
13.06.2012
Od kiedy 2 cześć eventu ???? _yoo I zgadzam się z wami strasznie wieje nudą_046
👤 malinowska46
17.06.2012
Dobrzy matematycy to liczyli zeby nas wykonczyc
, to miala byc zabawa a jest beznadzieja.braklo mi jednego indyka do zamkniecia jednego okienka no coz to jest "pogoda dla bogaczy." czas to ja mam bo jestem juz rencistka. Ludzie nie dajcie sie zwaryjowac
Pozdrawiam wszystkich grajacych dla przyjemnosci
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.