📰 News

Zmiany na cudownym pnączu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9819
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 reni88
08.06.2012
ale na same dekoracje i tak mamy już ogród ozdobny ;( myślałam że można będzie tam postawić nasze zagrody żeby było więcej miejsca a tu nic nie jest po mojej mysli :(
👤 marcin0409
08.06.2012
@reni88 - widziałaś kiedyś zagrody w chmurach??:)...owszem ogród ozdobny mamy na itemy , ale co niektórym już tam brakuje miejsca, ....być może że ogród ozdobny zamienia nam na jakieś pole??:)
👤 reni88
08.06.2012
marcin0409 nie ale mogliby własnie zrobić tak jak Ty mówisz i już jest dodatkowe miejsce ;)
👤 marhelcin
09.06.2012
reni - ja mam ogród ozdobny calutki odblokowany i cały załadowany nawet nie ma jednego wolnego miejsca na malutki itemek - wszystkie rzędy cudownego plnącza (również te ewentowe) załadowane a w pasku i tak itemów tyle ze się gubie które ulepszenie jest do którego itemu ... ja bym nawet o drugi ogród i o drugie cudowne pnacze się nie pogniewał :P choć nie ukrywam ze cudowne pnacze jest wygodniejsze od setek kliknięć w ogrodzie przy jednym zbiorze :P
👤 reni88
09.06.2012
hehe chłopaki mi się wydaje że o dodatkowym miejscu na zagrody i inne to my możemy sobie dosłownie pomarzyć ^^
👤 marcin0409
10.06.2012
Z drugiej strony może i dobrze że nie ma nowego pola .... wyobraźcie sobie , mamy nowe pole , stawiamy full zagród , drzew itd ....raptem wszyscy ,wszystko mają , ceny towarów na targu automatycznie spadają ,wykonujemy wszystkie misje w spółdzielni, okazuje się że nie warto niczego siać , hodować , gra staje się banalnie prosta i bez sensu ... brak miejsca na farmie zmusza nas troszkę do logicznego myślenia....analiza targu , zastanawiamy się co warto postawić , co zdjąć , zasiać , tak aby na tym zyskać .... jak dla mnie te "nowe pole " jest nie tak do końca potrzebne:)... mam takie mieszane myśli...
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.