📰 News

Piłkarski szał w Farmeramie!

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9817
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (18)

👤 ewelzu
07.06.2012
Kolejny event !!!!!! to jakaś masakra _013
👤 BOBEAJU
07.06.2012
bardzo dobrzehurra
👤 afajka1
07.06.2012
Kolejny event....... i to w trakcie Euro,,,,,siać czy kibicować....oto jest pytanie...!!!! _aaa _polska
👤 k_wiolcia82
07.06.2012
Pewnie zaś po 24 tyś do siania. masakra
👤 talinka01
07.06.2012
Kurna tu nic nie piszą o dostarczaniu zwierząt, a tyle pieniedzy wydanych na zkup zwierzat na targu _63
👤 koczownik70
07.06.2012
CZERWIEC 2012 To jeden WIELKI EWENT pogieło ich czy jak a kiedy mamy mieć czas żeby coś zrobić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
👤 natalia5223
07.06.2012
Kolejny ewent no nie! Aja nie mogę się zalogować!!!!!!!!!!!!!!!help
👤 nyny500
08.06.2012
No to witajcie w klubie tych co nie mogą nic robić na farmie ja od wczoraj nie wchodzę bo szału normalnie dostaję chodzi mi farma jak flaki z olejem,a że nowy ewent to może być jak na razie do tej pory udaje mi się prawie wszystkie zrobić pozdrawiam wszystkich miłego weekendu życzę
👤 wagner8
08.06.2012
czy ktos wie o której godzinie to sie zacznie??
👤 -beatka01-
08.06.2012
event się na pewno zacznie po dzisiejszej pełni _dobranoc
👤 wagner8
08.06.2012
-beatka01- dziękuje za info
👤 farmerka123
08.06.2012
event zapowiada się ciekawie._40
👤 koczownik70
08.06.2012
zajżyjcie tutaj http://****/news.php?readmore=410
👤 wagner8
08.06.2012
pomocy niechcacy pozbyłam sie wszystkich nowych nasion, kiedy dostane nowe???? o ja pechowa:o
👤 czarny-kot
08.06.2012
za 4-5 godzinek i pewnie po 5 nasionek
👤 flora
08.06.2012
ja też chciałam sprawdzić co trzeba oddać i pozbyłam się 10 sztuk jakie dali jest już 20:00 a ja nadal nie mam nowych_046
👤 podazajzamnax3
08.06.2012
no cóż ja też się pozbyłam ;D ale może dadzą nowe :) a jak nie to nie... bez łaski :)
👤 marhelcin
09.06.2012
na cudownym rzędzie który jest do wygrania jest miejsce na 5 itemów a w ewencie do wygrania są 3 czy na tych dwuch dodatkowych można ustawić dowolne itemy czy będą do zdobycia w dalszych częściach ewentu ?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.