📰 News

Mroczne nowości

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9816
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (39)

👤 Marzannna
07.06.2012
Misja tylko w czasie pełni a ilości takie jakby miała trwać z tydzień:(. Poszaleli i nic więcej. Do bani z takimi misjami, o nagrodach nie wspomnę. Szkoda gadać.
👤 Agatka31
07.06.2012
Zagroda fajna, tylko dlaczego jedno zwierzątko jest potrzebne, żeby hodować inne?
👤 151163
07.06.2012
_zly następny rok aby zrobić misję dziś akurat skończę braculę pond rok czasu _zly
👤 tee4411
07.06.2012
Ale fajnie - nawet można 10 florenów zgarnąć. _woow
Szokująca rozrzutność.
👤 blizniaki172
07.06.2012
mi się podoba :D
👤 -awaria-
07.06.2012
gdzie te nasiona , juz prawie 10 min a ich nie mam
👤 romanjan
07.06.2012
U mnie również 0
👤 wyza
07.06.2012
no i ja też nie mam nasion, a czas leci
👤 ariama11
07.06.2012
i znow wielka kicha !!!:o
👤 trust34
07.06.2012
I znowu tracimy czas bez nasion , które dawno powinny juz być u nas do siania. Same wpadki!!!
👤 -awaria-
07.06.2012
Nie, już pół godziny, a roślinek nie ma. Co oni śpią.
👤 wagner8
07.06.2012
mam problem, nie mam żadnego nowego nasiona do posadzenia.... sztuk 0 w stodole:( awnowosciach jest info ze od 7:33 mozna sadzic a u mnie aktywne jest dopiero od 15:20help
👤 karolbuczek
07.06.2012
gdzie te nasiona do chole...jak zwykle kicha a nasion tyle trzeba siać i to jeszcze na jednym polu
👤 -MarekW-
07.06.2012
Kolejna wielka kompromitacja, gdzie są nasiona ?
👤 beti_wrx
07.06.2012
Gdzie są te nasionka!!!help
👤 -awaria-
07.06.2012
ta misja to do wykonania przez cały rok, przecież to nie wykonalne, że by przez 24 godz zebrać tyle roślin i to z jednego pola.
Ja się zastanawiam, czy dam radę na pająki.
👤 polanka91
07.06.2012
najlepsze jest to że tylko ziela grozy brakuje mi żeby dostać pająki _zly
👤 -awaria-
07.06.2012
Hej, ludzie w nowościach u mnie jest, że od 16.33 można siać rośliny z pełni księżyca
👤 kasandra2121
07.06.2012
mnie tez brakuje tylko tego ziela i co - nawet nie ma go jak siac
👤 ewelzu
07.06.2012
brak nasion to jak można je sadzić ?????????????
👤 wagner8
07.06.2012
za duzo rzeczy do zebrania a za mało czasu. Uważam ze na czas pełni powinni udostepnić 2 pola, nasion nadal nie ma
👤 -awaria-
07.06.2012
No to jeszcze pół godziny i roślinka będzie, przeczytajcie newsy. Tam jest, że od 16.33
👤 wagner8
07.06.2012
-awaria- to chyba jest jakis blad w takim razie bo u mnie w newsah jest 7:33 :@
👤 -beatka01-
07.06.2012
co za kaszana a nasion jak nie bylo tak i nie ma ...
👤 -awaria-
07.06.2012
a niech ich pokręci. Akurat mam dzisiaj czas, by posiedzieć przy grze i może by mi się udało nową zagrodę, a tu kicha.
Ale ja mam pecha, jak to awaria
👤 norbiMN
07.06.2012
juz sa;)
👤 -awaria-
07.06.2012
same kwiatki się kręcą.
👤 wagner8
07.06.2012
o tak nasionko jest tylko nie chce sie zasadzic, pole puste a ze stanu sztuki zeszly:o:@
👤 wagner8
07.06.2012
ruszyło... za duZo nie posieje bo impreza wieczorem ale moze cos uda sie zebrac
👤 amazonkax
07.06.2012
Ciekawa jestem jak to będzie rozwiązane. Mam nadzieję ze w nagrode nie dostanie kazdy z nas po 50 szt bo to porażka. Wole doliczony czas. Już zbierała bym pierwsze i było by ich więcej o wiele.
Dobrze ze na razie mam co siać do eventu. Oby zaraz były jak będe zbierać :-(
👤 miki18
07.06.2012
gdzie są te nasiona _zly
👤 wagner8
07.06.2012
miki18 przeloguj sie , mnie pomogło
👤 amazonkax
07.06.2012
mi tez pomogło przelogowanie się. Są :-)
👤 amazonkax
07.06.2012
Ale 2 god poszły w komin :-(
👤 janek984
07.06.2012
ja posadzilam kosciste krzaki i zostalo mi ich 1550 a po zebraniu ich z pola mam dalej 1550 czyli do stodoly nie poszly zadne zbiory co jest grane jesli dalej tak beda robic to mozna tak siac i siac i wielkie g.... z tego bedzie :o
👤 uroczaada123
07.06.2012
Oj.. tam.. oj..tam ... misja fajna ,zagroda też tylko faktycznie może tą pełnie mogliby zrobić na 48h bo te ilości do oddania to k.....wa kpina następne 2 lata na zrobienie misji....bez florków 4......_xiadz
👤 natalia5223
07.06.2012
Nagrody super!_yoo Tylko do oddania sporo._zly
👤 Kasiula1981
08.06.2012
ziele grozy :) siać , palić, zalegalizować buhahhaa!!!
👤 pazdzioszek84
08.06.2012
Zagroda pająków już moja :)hurra
Teraz czas podgonić i może się uda kolorowe nietoperki zdobyć :)_004
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.