📰 News

Nowe drzewko na farmie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9815
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (18)

👤 tesia614
06.06.2012
czysta głupota , bo gdzież to niby mamy sadzić????
👤 pandora
06.06.2012
podzielam twoja opinię niech dołożą nowe pola
👤 sara198001
06.06.2012
A ja się bardzo cieszę hurra. Dla mnie drzewek nigdy za wiele :D
👤 bogusia
06.06.2012
sara198001 ja też kocham drzewka. Wywalę parę jabłonek i juz mam miejsce. A surmia była piękna Też się cieszę_029
👤 tesia614
06.06.2012
bogusiu , ale surmia to na bahamie będzie:P
👤 bogusia
06.06.2012
tesia614 surmia ma być od 38 poziomu , tak pisze na niemieckiej stronie, więc na farmie chyba. A no zobaczymy_taniec
👤 sara198001
06.06.2012
bogusia, ja też tak czytałam, więc liczę, że na farmie będzie _029
👤 koczownik70
06.06.2012
To fajnie że będzie coś nowego ale za sianogrosz czy za floreny
👤 -beatka01-
06.06.2012
na pewno za sianogrosze_broktanc
👤 Kukusiaaa94
06.06.2012
oby za sianogrosze ! :) fajnie bedzie cos nowego :) juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie mozna go kupic :)
👤 koczownik70
06.06.2012
No to mam już naszykowane trochę drobnych
👤 1wioleta
06.06.2012
drzewo jesthurra już do kupienia za 1900 sianogroszy strasznie ono wielkie heh
👤 pszczolka2222
06.06.2012
ale gdzie to stawiać u mnie większość drzew i zagrud siedzi w pasku
👤 Kukusiaaa94
06.06.2012
pszczolka2222 zgadzam sie z Toba , gdzie to dawac, wszystkiego przybywa nam a nowego pola jakos nie bardzo, a ja juz tak kombinuje ze dramat zeby tylko było wszystkiego po troche ale ciezko jest :(
👤 hasiokos
07.06.2012
to wybierzcie co chcecie mieć na farmie, nie ma obowiązku mieć wszystkiego
👤 k_wiolcia82
07.06.2012
jak dadzą nowe pole to będziemy wszystkiego siać nie po 20 tys. tylko po 35 tyś.
👤 batmanka
09.06.2012
1wioleta, potwierdzam - strasznie wysokie te surmie. Musiałam je usadzić z tyłu za innymi, bo wszystko zasłaniały.
👤 Bouli666
09.06.2012
no to trzeba poprosic grafika niech zmniejszy GIFy o polowe i beda drzewka wygladaly tak jak inne. Na event byly takie duze zeby sie nie mylily, teraz moga byc normalnych rozmiarow. Admini chyba maja kontakt z tworcami gry - niech zglosza..
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.