📰 News

Problemy z hodowlą i zaległe prezenty.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9798
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (2)

👤 koczownik70
30.05.2012
Poprawcie się tak skutecznie abyście nie musieli przepraszać ale prezenty to BARDZO MIŁA RZECZ!!!!!!!!!!!
👤 marhelcin
30.05.2012
prezenty miła rzecz ale zasypywanie ich człowieka akurat jak ma do zbierania sałate (żeby nabić punktów) i przez te prezenty stoi 2 razy dłużej przez co punktowo nie wychodzi już tak fajnie i wychodzi jak pszenica która jest bardziej potrzebna do piekarni to juz tak fajnie nie jest ! przy okazji tego mogli by się wziać w garść i wymysleć inny system odbierania prezentów żeby nie był tak uciążlkiwy bo nieraz wyjde na chwile do kuchni to jak przyjde to mam do odebrania z 5 prezentów poczym z 10 reklam o znajomych z bajek (mimo ze znajomych mam komplet) i dopiero moge dostać się na farme ... to troche sie robi uciążliwe prezenty powinno się odbierać wtedy kiedy sie chce czyli np powinna być kopertka taka jaka jest jak przychodzi wiadomosć i wtedy przekierowanie do poczty i z poczty odbiera się prezenty które przyszły do tej pory - przynajmniej by człowiekowi nie przeszkadzały w zbiorach bo reklamy robią to już wystarczajaco wkurzajaco ale ich raczej się nie pozbędą bo na tym zarabiają więc żeby dać ludziom spokojnie grać dajcie im spokojnie odbierać prezentyu kiedy chcą !
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.