📰 News

Rekompensata za błędy z kołem farmerskim.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9797
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Stifler
29.05.2012
ja wybieram 4 paczkę.
👤 harpot
30.05.2012
Ceny chutneya pójdą w dół. Będzie mozna zrobić mały zapasik.
👤 baba jaga
30.05.2012
Powinni to uruchomić jeszcze podczas trwania promocji na kole. Wtedy byłoby to sprawiedliwe _028
👤 koczownik70
30.05.2012
1 Zestaw jest dobrze akurat na przeprosiny
👤 Makus76
30.05.2012
1 zestaw super _63
👤 janek984
30.05.2012
paczka 1 jest ok
👤 CandyAngel
30.05.2012
jak to sie wlacza ??
👤 arkadio32
30.05.2012
kiedy dokładnie to będzie bo chcialbym 1 paczke jest super.
👤 karina19866
31.05.2012
jak dla mnie to 1 no ewentualnie 2 może być
👤 Sylwia19p
31.05.2012
jak to uruchomić?
👤 natalia5223
31.05.2012
Pod koniec tygodnia czyli kiedy? Piątek,sobota czy niedziela?__
👤 blizniaki172
31.05.2012
ja wybrałbym 1_taniec
👤 sadek2309
01.06.2012
czy ktos wie kiedy bedzie mozna to aktywowac?
👤 atomek1974
01.06.2012
już można wykorzystać wybrana paczkę
👤 sadek2309
01.06.2012
a jak to aktywowac i do kiedy wogóle można?
👤 juncia125
07.06.2012
jak zwykle kicha
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.