📰 News

Motylarnia - powrót poprzedniego wyglądu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9793
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 Ogrodnik121970
26.05.2012
No nareszcie chociaz jedna mądra dezyzja. Zagroda dla motyli była śliczna i nie było powodów aby ja zmieniac. Bardzo się cieszę, że wróci stary jej wygląd :)
👤 Kasiula1981
26.05.2012
Nowa czy stara obie ładne. No jakby to było najważniejsze... Naprawić lepiej stronę z logowaniem
👤 gacek984
26.05.2012
super:D stara motylarnia była o wiele ładniejsza
👤 BEATA2298
26.05.2012
Nowa motylarnia jest bardzo ładna i idealnie pasuje do pola w lesie .Szkoda że nie mozna sobie wybrać wersji jaka się podoba .;)
👤 monia75
26.05.2012
nareszcie chociaz jedna mądra dezyzja:)
👤 sophia
26.05.2012
bardzo pięknie dziękujemy za przychylenie się do naszych sugesti
👤 matii1202
26.05.2012
Przestańcie już to nowa jest zdecydowanie lepsza.
👤 Ogrodnik121970
26.05.2012
Nowa nie jest lepsza. Poprzednia była ładniejsza. Na dokładkę ta nowa ciągle się "zacina" jeśli tak to można okreslić.
I nie tyle chodzi o to czy nowa, czy stara, tylko o to, że robią zbędne zmiany a nie poprawiaja tych błędów, które są istotne.
👤 amazonkax
26.05.2012
SUPER. Już nie mogę na nią patrzeć. Cieszę się bardzo. Stara była śliczna.
👤 Fretka
26.05.2012
super, wreszcie posłuchali graczy i poszli po rozum do głowy, lepiej żeby więcej jej nie zmieniali bo po co B)
👤 Fresiu
26.05.2012
Nie ma możliwości aby sobie wybrać jaką się chce motylarnię? Ja wolę nową bo w starej jak widziałam te motyle pod kopuła, zamknięte to mi bardzo gryzło się z tym, że motyle wolno latają, a tu w jakimś słoiku:/
👤 kasandra2121
27.05.2012
super , bardzo sie ciesze na powrot starej motylarni bo byla przesliczna
👤 isia1981
29.05.2012
_taniec Super extra yupiii _broktanc fajnie, stara motylarnia jest o wiele lepsza od nowej. Super , że nam ją oddacie _bigusta
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.