📰 News

Zmiany na kole fortuny.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9792
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (34)

👤 koczownik70
25.05.2012
Jak narazie bez zmian na kole nawet po wylogowaniu i zalogowaniu
👤 ajaa1980
25.05.2012
Ja zmiany mam i wygrałam florenowca właśnie:)hurra
👤 walek1928
25.05.2012
Ach jak sie ciesze , za kazdym razem wypadlo na godzinie 2
👤 1953-59
25.05.2012
Dla mnie to wielka sciema.Kreciłem tyle razy kołem i drzewko florenowe zawsze ustawiało sie w jednym miejscu.Bez krecenia wiedziałem,że moja nagroda to ta co jest zaraz za za florenowym.Nawet nie chce mi sie juz w to grać.Chyba wejde na Wiejskie zycie to jest jednak lepsze.:(
👤 -venius-
25.05.2012
Dokładnie tak jak mówicie!! Florenowe na godzinie trzeciej, a koło za każdym razem zatrzymuje się na 2!!
Ściema, aż boli!!!
👤 walek1928
25.05.2012
Dziekuje, zauwazone, temat do zamkniecia
ha
👤 wagner8
25.05.2012
a ja sie wylogowałam i zalogowałm z 8 razy i nic sie u mnie nie zmieniło.... pomocy!!
👤 koczownik70
25.05.2012
u mie to samo zmarnowałem 4 póby które miałe i za każdym razem wygrywam 720 sianogroszy których mi nie dolicza a nakole jest wciąż to samo od 3 dni
👤 wagner8
25.05.2012
mam juz nowe prezenty na kole ale zmarnowałam 24fl i wygrałam 2 langosze a reszta same stare prezenty, co to jest ten langosz?????
👤 marhelcin
25.05.2012
stare prezenty były lepsze !! przynajmniej jak się wygrało supernawóz albo zośke to 4 sztuki a teraz 2 !!!! to ja dziękuje za takie "ulepszenie"
👤 Matylda2006
25.05.2012
Jedna wielka ściema i kłamstwo. Tylko raz wygrałem coś godnego zauważenia jak kupiłem próbę za floreny . "Darmowa gra online" .... He he he
👤 -czarodziejka2-
25.05.2012
super, na prawdę super, niby były do wygrania cuda, ale oczywiście ja musiałam wygrać 1x cukier żelujący, 1x 25 kupy, ileś tam pd i 2x super pasza. Dziękuję bardzo za takie coś :( To miała być okazja na wygranie czegoś super, a nie takie badziewie... :(:(:o
👤 atomek1974
25.05.2012
2x wronie drzewo ,1x sowie
👤 Akatka
25.05.2012
dokładnie ze tamte nagrody byly lepsze 1 super pasza ciekawe kto nam odda próby wielka ściema oni chca zeby wykupowac próby
👤 asu0906
26.05.2012
jaka to atrakcja 5 prób i 4 kiszonki i 1 woda wielkie dzięki i pokłony za ulepszenie
👤 kakuna2
26.05.2012
jedna wielka ściema wydałam 30 florenów na koło i gówno nic lepszego nie wygrałam . Ściema jak cholera niech sobie sami kupują . Oszuści i te koło też.
👤 jaras91
26.05.2012
na 5 prób kołem same za przeproszeniem gó.wienka.Sciema z tymi florenowymi i sowimi
👤 adrianos7930
26.05.2012
a ja krecilam 5 razy i drzewo florenowe jest moje mimo ze jest jak mowicie przy wszystkich 5 probach florenowe zawsze w tym samym miejscu bylo ale sie udalo i je mam :) i nie wykupywalam krecenia za florki bo dla mnie jest chorym ladowac normalna kase w gry :P
👤 MisiekS
26.05.2012
Wy na 5 prób chcecie coś wygrać?Mi za 80 florenów udało wygrać się tylko drzewo sowie,miałem też florenowe ale nawet go nie dostałem -,-
👤 lenaaa1984
26.05.2012
a ja wykrecam skrzynke za skrzynka i nie wiem co wygralam! jak to zglosilam to mnie zbyli ze kolo fortuny ma problemy etc.. a ja sie pytam jak dlugo jeszcze??!!
👤 aniiita
26.05.2012
a u mnie po pierwszym kręceniu wypadła darmowa próba i drzewko florenowe zniknęło z koła ;D rewelacja.
👤 oliwkamusial
26.05.2012
2x2 super pasza _63_aaa_77_zly
👤 aguska91
26.05.2012
Mialam szczescie:D raz zakrecilam i wygralam drzewo florenowe:)
👤 BEATA2298
26.05.2012
zmarnowanych 6 prób a jak juz jest z florenowym drzewem to wygrałam perfumy ( mam 4 drzewa perfumowe )_046
👤 1wioleta
26.05.2012
na 12 prób ani jednej cennej nagrody :( to jakieś oszustwo do bani z takim kołem_aaa
👤 arczilipa85
27.05.2012
To jest pic ns wode!!!! Te nagrody ustawiaja się na godzinie trzeciej i nigdy tam sie nie zatrzyma, widac twórcy gry bardzo zalezy na kasie zeby wysylać na floreny a i tak gó*no z tego dadzą wielka sciema i nic wiecej. coraz mniej mi sie podoba ta gra;/;/;/
👤 april217
27.05.2012
To jest farsa bo za nim koło się zatrzyma to już jest przesądzone co się dostanie , dostałam darmową próbę a koło jeszcze się nie zatrzymało.Tak na marginesie to BP nie powinno decydować czy możemy sobie przesyłać prezenty (chodzi mi o itemy i drzwko florenowe) bo to my kupujemy floreny za swoje pieniądze i mam prawo decydować komu je sprezentujemy.
👤 -venius-
27.05.2012
Prowadzę dwa konta jednocześnie i w oba angażuję się równie intensywnie. Brałam udział w minie evencie z kołem i na jednym udało mi się wygrać dwa florenowe, a na drugim sześć sowich drzewek. Dodam, że bez przymusu, rzecz jasna inwestowałam w to swoją kasę. Zasadniczo byłam zadowolona.. szczęście się do mnie uśmiechnęło.. i byłabym nadal gdyby nie fakt, że po przeczytaniu postu przedmówcy dowiedziałąm się, że podczas Gift&Trade nie będę mogła pozamieniać się tymi prezentami! Pytam czemu??? Czemu BP podejmuje decyzję za mnie??!! Chyba coś tu jest nie halo!! Nie od nich dostałam w gratisie te nagrody tylko na obu kontach kupiłam pakiety po 300 florenów. Po co mi szećć sów na jednym koncie, skoro i tak mogę wystawić tylko jedno na każdym polu??!! Gra powinna być bezstresowa i przyjemna, a pojawia się co raz więcej irytujących wątków!
👤 hubert91
28.05.2012
Ja za łącznie 300 florenów przeznaczonych na koło wygrałem 1 sowę, 1 migdałowiec, 2 cytryny i 1 zagrodę dla kaczek, reszta to nawóz, PD i jakieś śmieszne pieniążki.
Czy to to nie żałosne?:P
👤 marcin0409
28.05.2012
Nie rozumiem Waszych narzekań .... czy aż tak słabo znacie BP ??....przecież ta gra już od dłuższego czasu jest taka jaka jest , mam na myśli oszustwa ze strony twórców.... to że dali niby "atrakcyjne nagrody" , nie znaczy ,że zaraz wszyscy je powygrywamy ,to jedna wielka ściema ,i nie ważne jest to czy kupisz 50 florenów czy 1000 .... jak już ktoś wyżej to zauważył drzewo florenowe zawsze lokuje się na 3 godzinie , na serwerze BP kolo zaprogramowane tak aby godzina 3 wpadała 1/1000000 , stąd wpisy powyżej że za pierwszym i darmowym uderzeniem ktoś tam trafił Drzewo florenowe ,miał farta ,że uderzał akurat ten milionowy raz, kupując mnóstwo florenów nie łudźcie się ,że na pewno wygracie coś konkretnego ... reasumując - gra spada na psy ,rządzą nią chciwi , rządni tylko pieniędzy ludzie , którzy wykorzystują naiwność i głupotę ludzką, ale Wy sami do tego doprowadziliście , kupujcie jeszcze więcej florenów , a BP wystarczy dać palec a wezmą cała rękę....dziękuje za uwagę i do widzenia:):P
👤 plombek
29.05.2012
Hehe kurka ja pierniczę w sumie za około 50 florenów wygrałem drzewko florenowe i wronie ale nie tak że non stop kręcenie ... troszkę rano , potem wieczorkiem i się udało .. ale to za kaskę :)
👤 wenezuela
29.05.2012
hej !!!
ja wykupiłam 300 floreników i wygrałam aż 3 drzewka florenowe !!!!!!!!!!!! hura !!!!!!!!! wypadały gdzieś co ok. 50-60 zakręcenie kołem. hurrahurra:D
👤 adrianos7930
29.05.2012
A ja Was ludzie kompletnie nie rozumiem, po co wydawac realna kase na taka gre, owszem i ja w to gram od ponad roku jestem aktywnym graczem bo dziennie na chwile wejde pozbierac plony i posiac nowe ale nie poswiecam na to 24h ani nawet 2h w ciagu dnia hahaha a kasy realnej ode mnie na oczy oni nie widzieli i nie zobacza a mimo to, bo krece kolem nie codziennie tylko czekam az bede miec zawsze 5 prob i wtedy krece w ciagu jednego dnia 5 razy i w tej "misji" z kolem w ciagu tycg 5 darmowych prob wygralam drzewko florenowe i jestem szczesliwa, tak samo zadania wykonuje na tyle ile jestem w stanie, a nie zeby za realna kase konczyc misje zeby tylko miec jak najwiecej nagord, a potem sie tylko czyta tu i na forum farmy ze wszystko jest do d**y i ze co nie wymysli BP to jest wielkie g***o a to ludzie tylko gra, nikt was nie zmusza do grania w to, jak wam sie nie podoba to poprostu nie grajcie, a nie tylko wiecznie na wszystko narzekacie, ja jakbym miala tak narzekac na ta gre to juz dawno bym w to nie grala i powiem wam ze nie raz wygralam fajne nagrody bez wkladu realnej kasy o i TYLE na ten temat hahaha. A wy wydawajcie po dziesiatki lub setki zlotych i co macie wiekszosc z Was i tak wygrywa co a no wlasnie g***o :P :P :P czasem lepiej nie wkladac kas bo ma sie wiecej hahaha
👤 Tygrysica_kejt
29.05.2012
Wreszcie mam florenowe:Dużyłam przy tym strzałek i się udało hurra.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.