📰 News

Tajemniczy stajenny.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9778
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 Sevento
18.05.2012
W zupełności zbędna rzecz.
👤 marhelcin
18.05.2012
to czy zbędna czy nie tosięokarze jak ci do jakiejśmisji dadzą a wtedy na targu niedźwiedzie podskoczą to 5000 sg :P a pasza to jednak lipna mogli dać rybke im do jedzenia a nie na siłe robią ze wszystkich zwierząt wegetarian no oprucz anakondy ale one to akurat nic roslinnego nie jedzą ale jednak niedźwiedź to też drapieznik a troche za jasne jak na baribale żeby o samych roślinkach wyżyły :P z resztą nawet widać że jeden łapie rybke drugi miód je więc te jabłka i śliwkę trochę z kosmosu wzięli
👤 Akatka
18.05.2012
a ty co za duzo masz miodu i ryb ja sie zgadzam na jabłka i śliwki
👤 Akatka
18.05.2012
mnie tylko ciekawi kto ja dostanie od tajemniczego znowu tylko wybrani
👤 pszczolka2222
18.05.2012
ale za co je kupić jak dawno nie było florenów do wygrania w misjach dawniej były proste i mało roślin oddawaliśmy a teraz co tysiące roślin a florenów ani jednego DAWAĆ FLORENY DO WYGRANIA _crach_crach
👤 paulek60
18.05.2012
pszczolka nie marudź rusz realną kasę podobna masz jeszcze z kumuni_xiadz_buaha
👤 tee4411
19.05.2012
Popieram Pszczółkę._40
Za realną ka$$ę, to se mogę Piweńko kupić.
Konto w grze mam puste, więc olewam stajennego.
👤 Akatka
19.05.2012
to jest wielkie oszustwo po co jeszcze świetlki
dają oni z ludzi rwariatówobią
👤 marlene
20.05.2012
z 3 zagrod dotalam niedzwiadki,wiewiorki i skunsy , mysle ze dobrze sie trafily, powodzenia innym :)
👤 Pogi63
20.05.2012
paulek60. Zauwazam u ciebie oznaki debilizmu. Zawsze tak miales, czy przyszlo pozniej w wyniku jakis powiklan?
👤 wagner8
20.05.2012
potrzebuje pomocy, wczoraj zagroda dla niedzwiedzi była do kupeinia a dzisiaj jej nie ma... ratunku
👤 zdzichu295
20.05.2012
niedzwiadki wygrają nieliczni tak jest ustawione w kodzie gry podobnie było z florenowcem
👤 agataka5
20.05.2012
wlasnie za 15 fl tajemiczy stajenny -kupilam trzech stajennych i wiekla chala ostatni raz kupuje szkoda kasy bo mialam -kurnik zolty ,zagrode losi i krypte nietoperzy to smiech tych zagrd mam po 3 wiec nawet 1 fk juz na nic nie wydam
👤 zibiewa
21.05.2012
ten stajenny to o kant h...... rozbic,dodac ze ciezko jest uzbierac FLORENY to kupilam tego stajennego dwa razy i mam o jedna zagrode wiecej konia i krolika,jakby mi okurat tego g.... brakowalo na 80 poziomie,lipa :(
👤 danken70
21.05.2012
Kurnik + + i rybki... 60 lvl, to jakieś zdzierstwo.
PS. Niech Bigpoint się opanuje, nie mam czasu na sianie innych upraw...
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.