📰 News

Nowe tło na ekranie logowania do gry.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9768
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 szarulka1
14.05.2012
Przez te ich eksperymenty od 3 godz nie moge zalogowac sie na swojej farmie, jak to dlugo potrwa, nie ma zadnego komunikatu.
👤 Johnbv
15.05.2012
Wszystko fajnie tylko jak się wyloguję z gry to mam planszę z dwoma przyciskami po prawej stronie zasłonięte reklama i nie mogę np. ponownie powrócić do gry tylko z paska startuję!!!
👤 witkowskiraj
15.05.2012
ja tez mam tego dosc naprawcie strone logowania
👤 farmerka358
15.05.2012
A na razie jest strzałka w lewo na belce przeglądarki ;)
Strona graficznie ładna -sympatyczne pisklaki itp[IMG]http://fotoo.pl//out.php/i240258_foto-farma-kadr.jpg[/IMG]_0202love
👤 oliwkamusial
15.05.2012
Czy u was też się tak dzieje, że się samo wylogowuje?????????????????????spam_yellowcard_63:(:@
👤 czekalowska
15.05.2012
czasami tak się dzieje, ale nie za często
👤 koczownik70
15.05.2012
Rej strujesz się w centrum strony a logujesz po lewo u samej góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.