📰 News

Nowe logo Farmeramy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9764
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (28)

👤 Jankakinga
11.05.2012
STARE LOGO FARMERAMY BYŁO ŁADNIEJSZE TO JEST NIE CIEKAWE
👤 151163
11.05.2012
_013 co nowe to nie musi być ładniejsze za bardzo przemawia estetyka stare logo było fajniejsze spróchniałe deski i powykrzywiane widać było że farma jest stara i po przejściach było w niej trochę historii :(:(:(:(
👤 9652piotr
11.05.2012
A ja nie mogę się zalogować z tej nowej strony bo są owszem zielone pola ale nie opisane , albo są na nich reklamy:o
👤 Fretka
11.05.2012
Zdecydowanie ładniejsze, wreszcie coś co im się udało na 6 B)
👤 pafi132
12.05.2012
Ładne jest ale czemu nie można przesuwać farmy skrolem tylko trzeba wychodzić za ramkę
👤 dex
12.05.2012
:(
👤 witkowskiraj
12.05.2012
ładnie tylko problem z logowaniem zabierzcie te reklamy
👤 topolana
12.05.2012
może być, ale nie można się ponownie wlogować po wylogowaniu
👤 Jamajka23
12.05.2012
Stare logo było dużo ładniejsze
👤 GOSIEK71
12.05.2012
ogólnie fajnie,tylko błagam zróbcie coś z tym logowaniem,bo to straszny kłopothelp
👤 ulaszka
12.05.2012
Nie podoba mi sie nowe logo, takie <wyprasowane> wygladzone zupelnie nie pasujace do farmy. Stare logo mialo dusze i historie a to wyglada jak te mlodziutkie dziewczyny prezentujace krem na zmarszczki. Pozdrawiam
👤 Pogi63
12.05.2012
ulaszka

hehehe....No uwielbiam Twoj wpis. Juz dawno sie tak nie usmialem:))
👤 koczownik70
12.05.2012
Ładne to to jest mówiąc krótko stare po nowemu_40
👤 kapi5
12.05.2012
Nie ma już "wróć do gry"- to mnie wkurza, poprzednie logo było lepsze a na tym ciężko się logować.
👤 dino_661
12.05.2012
[b][b][b]Nowe logo zrobione pod kątem reklam a nie pod katem łatwego logowania sie. Przez reklamy dłuzej sie wczytuje strona o Logowaniu do profilu nie wspominając. Jesli stare logo funkcjonowalo bez zarzutu,po co robic nowe. Pozdrawiam.
👤 dagata
12.05.2012
masakra , może nie chcą by grać - ja chyba zrezygnuje / 85 lvl/ , za utrudnienia im podziekuje i zarzadam zwrotu kasy za premium / nie taka umowe podpisywalam placąc /.pozdrawiam wytrwałych
👤 Pogi63
12.05.2012
dagata
Sam z nimi walcze dosyc dlugo. O zwrocie kasy zapomnij. Powiedza Ci, ze kase juz zuzylas ble..ble..ble...Ale fajnie , ze niektorzy otwieraja oczy.
👤 ulaszka
12.05.2012
pogi63 swietnie , ze cie rozbawilam pozdrawiam_031
👤 amazonka5370
12.05.2012
wszystko fajnie tylko nie mozna sie zalogowac po wylogowaniu bo jest reklama .w miejscu co sie pisze login zrobcie cos z tym pozdrawiam wszystkich cierpliwych graczy bo mi juz brak
👤 lucja13
12.05.2012
zmiana na gorsze klopot ponownej probie zalogowania
👤 lucja13
12.05.2012
reklama dzwignia handlu ale jak za duzo to niezdrowo
👤 amazonkax
12.05.2012
Stare podobało mi się bardziej. Zaczyna się robić jak gra dla dzieci. Tak do mnie przemawia ta grafika.
I problemy z logowaniem ponownym. Praktycznie jego brak :-(
👤 drevnikocurek
12.05.2012
W sumie mi bez różnicy...
👤 Patito
13.05.2012
Padłam z zachwytu, do teraz nie mogę dość do siebie....
gdyby nie wpis na "forum"- nie zauważyłam ....
pozdrawiam tych dla których logo ma jakiekolwiek znaczenie :)
👤 _Emilka
13.05.2012
do bani ta zmiana; zresztą jak ostatnio każda zmiana jest do bani;gdybym nie miała zakładki farmeramy to logowanie byłoby masakryczne :(
👤 Adela29
13.05.2012
Nowe jest bardzo ładne, dlaczego czegoś nie zmieniać? Strach jest the best. Faktycznie od tego momentu jest problem z logowaniem i mogliby to poprawić
👤 blazej2801
13.05.2012
Jeju, wy potraficie tylko narzekać. Że zawsze jak jest jakaś zmiana, to tylko na złe. Ludzie, nauczcie się bycia optymitami.
👤 renifer2105
14.05.2012
hej po wyjściu z farmy nie można się ponownie zalogować są reklamy które zasłaniają napis "zaloguj ponownie"
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.