📰 News

Animacje poszczególnych faz wzrostu nowych roślin i drzew na farmie.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9751
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (19)

👤 kiniamaryna
05.05.2012
_buaha z 4 sadzonek: 2 pistacje i 2 granatowce _buaha
👤 edytka34
05.05.2012
z dwóch sadzonek granat i pistacja hurra chyba te sadzonki są szczęśliwe dla większości
👤 czekalowska
05.05.2012
u mnie też urodziły się pistacje i granaty
👤 reni88
05.05.2012
z trzech sadzonek jeden granatowiec i jedna pistacja :D _taniec
👤 farma011
05.05.2012
u mnie na 15 sadzonek: 5 granatów i 5 pistacji guawa i kakaowiec xxl i 3 juz lipa:D
👤 perlica89
05.05.2012
a mi z 5 sadzonek na jednym polu 3 granatowce i 2 pistacje a na innym polu z 6 sadzonek 1 pistacja 2 granatowce i jakies XL
👤 darek-tycner
05.05.2012
14 sadzonek..2 pistacje :D,7granatów,:o xxl kakaowiec,:opalma kokosowa xxl..i reszta xl..:o
👤 zdzichu295
05.05.2012
tak te są szczęśliwe dla wszystkich którzy je kupili szkoda że z florenowym tak nie było
👤 marhelcin
06.05.2012
mi z 2 drzewek granat i papaja xl wiec mogło by być lepiej ... no ale trudno
👤 sophia
06.05.2012
na 4 drzewka 1 granatowiec1 kakaowiec XXL jeden bananowiec XL jeden kokos XL
👤 sebuniolek
06.05.2012
na 1 sadzonkę 1 pistacja_broktanc
👤 -kjpn-
06.05.2012
...to się cieszcie...bo mi z 10 sadzonek jedno wielkie G....!!!! nic z czego mógłbym się cieszyć, zwłaszcza, że nie robi na mnie wrażenia wersja XL lub XXL...:///
👤 marcin0409
06.05.2012
U mnie spoko ....na 4 sadzonki 2 pistacja i 2 granatowiec:)
👤 Maksiu
06.05.2012
Na jednej farmie z 3 sadzonek: 1 granatowiec, 2 pistacje, a na drugiej farmie z 2 sadzonek wielka koopa, ale dobrze, że na jednej trafiły mi się oba nowe drzewka :)
👤 KeramAklap
06.05.2012
2 mango xl, 2 kakaowiec xl i 1 awokado xxl
czyli jak zawsze u mnie cienizna:(
👤 koczownik70
06.05.2012
U mnie z 6 sadzonek1 x Banan XXL 1 x Gu wana XL 1 x Kakaowiec XL 1 x PISTACJA 1 X GRANAT a szósta ? jak narazie
👤 kamilpionki
06.05.2012
ja kupiłem 2 sadzonki i dostałem Pistacje i Granatowiec _lalamido
hurra hurra hurra hurra hurra hurra
👤 marlena66611
06.05.2012
ja kupiłem 2 sadzonki i dostałem Pistacje i Granatowiec _bigusta_wanna
👤 farmerka358
07.05.2012
Tylko same PD lecą z tych drzew a owoców ani śladu ? A może gdzieś w trawie leżą _72
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.