📰 News

Nowe drzewka, sadzonki na wyspie ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9746
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 007karpiu
03.05.2012
A może tak jakieś nowe pole na bahamę dacie bo nie ma gdzie już tego sadzić!!!
👤 orszulka70
03.05.2012
oczywiscie ze tak budynki po jednym a i tak ich jest duzo izostaje kilka poletek to stanowczo za malo nawet nie starcza dla kupujacych a mowa zeby wykonac zadanie w spoldzielni
👤 dobryfarmer
03.05.2012
Znowu naciąganie na florki. Tajemnicze sadzonki na bahamie a nie tajemniczy stajenny a te drzewka to pistacja i granat jak znam życie to mi wyjdą bananowce.
👤 koczownik70
03.05.2012
Popieram na Bahamie przydało by się pół hektara więcej !!!
👤 19bella
05.05.2012
Trafiłam na granat i kumkwat XL. Szkoda, że nie XXL :(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.