📰 News

Jeszcze jeden event...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9731
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 bartlomiej77
24.04.2012
no to ja teraz pierwszy :D
👤 polonez555
25.04.2012
my sie nie dowiemy co to odpoczynek z BP zaciera rece i sie zastanawia ilu farmerow znowu powysyla smski zeby oni mogli miec pare groszy za przygotowanie i zaprogramowanie dla nas tego wszystkiego.
👤 mada42
25.04.2012
Polonez jak ktos ma ochotę sponsorować BP to niech to robi ja juz dawno nic nie kupiłam za realną gotówke a i tak je kończe
👤 hasiokos
25.04.2012
ja juz dawno nie skończyłam eventu, ale co tam, praca przeciez jest ważniejsza
👤 Frost61
25.04.2012
Niedługo będą się eventy nakładać na siebie - to gracz ma wybierać w co grać i kupować florki aby wszystko ukończyć - brak im lepszego pomysłu niż siać tysiące nowych roślinek !!!!!
👤 zosiabp
25.04.2012
Jak zaczynałam grę, to nie do pomyślenia było, żeby eventy się na siebie nakładały. I bardzo dobrze, było jakoś spokojniej. A teraz istne szaleństwo.
👤 -Majka222-
25.04.2012
;)a mnie to odpowiada cos sie dzieje:D
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.