📰 News

Kolejne grafiki z nadchodzącego eventu...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9730
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 zdzichu295
24.04.2012
mogli by się trochę wstrzymać niech dadzą nam odetchnąć
👤 ajaa1980
24.04.2012
zdzichu odpoczywaj :)nie ma przymusu robienia tych ewentów to jest tylko dla tych co chcą:)
👤 karola2312
24.04.2012
już się nie mogę doczekać tych eventów przynajmniej coś się dzieje i nie ma nudy . Mam tylko nadzieje że nagrody są atrakcyjne i trochę odbuduję się finansowo
i nie tylko :D _028
👤 jabolka
24.04.2012
jest tylko jedno podstawowe pytanie : gdzie my mamy te wszystkie itemki ustawiać ? Chyba nie na tych durnowatych chmurkach za psie nagrody....he he śmiechu warte.....:o
👤 batmanka
25.04.2012
Nie chodzi o to, czy jest przymus robienia eventów czy nie. Tylko jaki to ma sens robienie eventów, w których bierze udział ledwie garstka graczy? Już tyle czasu temu w odpowiedziach obiecywali nam, że będą robili dłuższe przerwy między eventami. Chodzi o to, gdzie oni mają własne słowa. Bo jak dotąd nie postarali się w tej kwestii. A gdzie ten filmik z odpowiedziami na inne pytania, który obiecywali? Powinniśmy z nimi walczyć, ale jak tu się zbuntować, skoro nadal są tacy zapaleńcy jak ajaa i karola, który przyklaskują poczynaniom BP?
👤 Frost61
25.04.2012
Gra schodzi na psy - BP goni za kasą bez poprawy jakości funkcjonowania gry - liczy się tylko napływająca kasa a gracze niech się denerwują i jak najwięcej kupują !!!!!
👤 komputerowiec1997
25.04.2012
nikomu się nie dogodzi, jak będą większe przerwy między eventami to część graczy będzie mówić że nudno, jak będzie event po evencie to ta druga część będzie mówić że nie wyrabiają... Cóż, taki jest ten świat, a nikt nie karze wam wykonywać tych eventów, prawda?
Ja tam jak mogę to robię, a jak nie mam potrzebnych rzeczy to odpuszczam, nie wydaję wszystkiego na floreny tylko gram na miarę swoich możliwości. Zwłaszcza że jest wiele ważniejszych rzeczy w życiu niż farmerama
👤 roman1954s
26.04.2012
Już to pisalem ,ale powtórzę ,gram bo gra jest SUPER bo mam pełną wolność wyboru ,jest event podoba mi się to go robię ,nie omijam ,jest kilkadziesiąt roślin ,zwierząt to uprawiam ,hoduję co mi się podoba i o to chodzi . Do Forst 61 w tej grze nie wydałem jeszcze ani zlotowki i dalej nie zamierzam a jeśli gra denerwuje to nie grać chyba że pod sufitem coś nie teges.Owszem w naszym <polskim piekiełku >muszą być krytykanci ,ale co niektorzy są poprostu żąlośni.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.