📰 News

Drzewko florenowe.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9717
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (68)

👤 -venius-
14.04.2012
12 minut i chwila prawdy ;)..
👤 -venius-
14.04.2012
no niestety :) nie w tym zbiorze ;)..
👤 sara198001
14.04.2012
Aż nie mogę uwierzyć ale udało mi się zdobyć drzewko florenowe _004. Kupiłam tylko 7 sadzonek i tafiłam _jump.
👤 -venius-
14.04.2012
Gratuluję :)
👤 Filip99
14.04.2012
sara ja też kupiłem 7 sadzonek, oby to była równie szczęśliwa siódemka;). Po za tym gratuluję ogromnego szczęścia_40
👤 sara198001
14.04.2012
Dzięki :) Trzymam za Was kciuki bardzo mocno:D
👤 wioleta
14.04.2012
na 5 sadzonek nie trafiłam drzewka florenowe
👤 dkdk22
14.04.2012
na 12 samo badziewie:o
👤 Lexi13la
14.04.2012
Filip i jak .? Ta szczęśliwa 7 działa .?
_028
👤 dorzel30
14.04.2012
na 15 sadzonek nic dobrego, ani florenowego ani jajecznego ani mlecznego, ogólnie lipa
👤 micha001
14.04.2012
25 i nic sama badziewie
👤 -czarodziejka2-
14.04.2012
ja kupiłam 2 i wyszła cytryna (już miałam dwie teraz dostałam trzecią) i migdałowiec XL:( Chciałam chociaż mleczne:@
👤 Maciusiek89
14.04.2012
90 florkow wydane ale warto bylo bo poza chłamem drzewo wlorkowe i mleczne:)
👤 Maciusiek89
14.04.2012
a na drugiej farmie wydalem 30 i gowno przyszlo
👤 karinas2111
14.04.2012
Kupiłam tylko jedną sadzonkę i mam drzewo jajeczne, już w sumie 4 na mojej farmie :)
👤 hubert91
14.04.2012
Łącznie 70 sadzonek kupionych, trafiłem każdy rodzaj drzewka ale nie florenowe :P
👤 Monize02
14.04.2012
Miałam szczęście na 5 sadzonek wypadły mi 2 mleczne, 1 florenowe, 1 złote i 1 badziew
👤 milka
14.04.2012
Łe ja trafiłam 2 sliwy xl kasztanowca i jabłon xl :(
👤 sophia
14.04.2012
uuuuuuuuuuuu na pięć- nic - jabłonka, magnolia, wiosenne, cytryna,wiśnia uuuuuuuuuuuuuuuu
👤 wojciech8899
14.04.2012
jabłko, gruszka , złote - wielka lipa :(
👤 wojciech8899
14.04.2012
na 5 sztuk wyszło : cytryna, brzoskwinia, migdałowiec, daktylowiec i kasztan - trzeba próbować dalej :(
👤 sawit
15.04.2012
na pięć sadzonek, trzy pigwy xl cytryna i śliwka. Dzięki, więcej sadzonek nie kupię! Gratuluję wszystkim, którym udało się jakieś drzewko bardziej użyteczne. Zazdroszczę jajecznych i mlekodrzewów i oczywiście florenkowych. _40
👤 olo76
15.04.2012
udalo sie trafic florenowe... tylko czemu jest ono dyskryminowane? nie zasluzylo by je zrosic nawozem zoski?
👤 -Basika11-
15.04.2012
na poprzednich sadzonkach nic sam badziew a dzisiaj na 10 sadzonek 2 cytryny mlekodrzew i FLORENOWE bardzo sie ciesze ze sie udalo
👤 celina454
15.04.2012
na 15 sadzonek, zadnego drzewka florenkowego nie był, to nie fer _63
👤 Kotek
15.04.2012
a to złodzieje! na 5 czy 7 sadzonek i trafione, a Ja na 100 żadnego:(
👤 04091960
15.04.2012
Ja na 50 sadzonek ani 1 drzewka florkowego, samo badziewie,
👤 mida000
15.04.2012
U mnie też samo g**no.
szkoda tylko 65 florenów _63
👤 marjast
15.04.2012
U mnie na 25 sadzonek samo badziewie ostatnie 5 mam za 3h i na tym kończę jak nie trafię więcej mnie na florki nie naciągną :(
👤 Lexi13la
15.04.2012
wszyscy tak mówicie np. "nigdy więcej nie kupię florenów" itp. a jak dojdzie co do czego to telefony w rękę i zaraz ich wzbogadzacie .!
👤 Sevento
15.04.2012
Na 10 sadzonek z tych, które mnie cieszą, to trafiłem: 2 złotolistne, mleczne, gruszę XXL i kasztanowca. Reszta same dziadostwo.
👤 KeramAklap
15.04.2012
ostatnio kupiłem 50 sadzonek bo chciałem mleczodrzew i nic, a teraz skusiłem sie na 2 sadzonki i mam 2hurra

o tym florkowym to nawet nie ma co marzyć, to jak 6 w lotto
👤 andrea
15.04.2012
Czytając komentarze..szanse na drzewko florenowe..sięgają zero.....!Wyciąganie pieniędzy!
👤 boleklolek10
15.04.2012
kupilem 4 sadzonki,w tym 1 drzewko florenowe.
👤 -Kasienia25-
15.04.2012
ja kupilam 4 sadzonki i dostalam dwa zlotolistne jedno pachnace i cytryne:)w sumie nie tak zle dobrze ze nie jakies ulepszenia:)teraz czekam na kolejne 4 mam nadzieje na mlekodrzew lub florkowe:)warto pomarzyc:):)hehe
👤 04091960
15.04.2012
jestem wkurzona na siebie, że znowu dałam się naciągnąć na zakup florenówi zakup sadzonek. takiego naciągania ludzi dawno nie widziałam i te komentarze, nie uświadczycie drzewka florenowego ani w kole fortuny ani wjako nagroda w eventach...a poem kupisz 50 sadzonek i nic., ściąganie kasy i nic więcej. tta gra schodzi na psy.
👤 Tomcio5000
15.04.2012
Zastanówcie się trochę... Gdyby każdy wygrywał drzewko florenowe to nie miało by to najmniejszego sensu. Wygrywamy je losowo. Nie ma znaczenia czy kupisz 1000 czy 5 sadzonek. Trzeba po prostu mieć szczęście. Ja kupiłem 12 sadzonek i nie wygrałem tego drzewka:( I nie wierzcie w to że już nigdy nie będzie można go wygrać. Jeżeli przychody z tego eventu będą duże to za jakiś czas znów się pojawi:D
👤 paulusxx
15.04.2012
pewnie że się pojawi z jeszcze mniejszym procentem trafień tego drzewka podziwiam ludzi co wydali kupę kasy na sadzonki aby zdobyć to drzewko i go nie wylosowali zapewne w przeliczeniu nawet jakby je trafili to zwrot florków po roku albo i jeszcze dłużej ale to każdego własna wola
👤 compaq
15.04.2012
Masakra 15 drzewek i nic dobrego nie wyszło
👤 AdDrago
15.04.2012
jak tak dalej pójdzie to BP powinno pomyśleć o nowym polu / sad , tylko na drzewka / bo nie będzie gdzie stawiać tego badziewia za floreny
👤 bartimen
15.04.2012
czy ktos wie dlaczego nie moge chodowac nietoparzy mam 78 lvl
👤 arielq
15.04.2012
20 sadzonek i nic.Lipa:@
👤 Lexi13la
15.04.2012
bartimen nie tutaj .!
👤 dorzel30
15.04.2012
dokupiłam 4 sadzonki, do poprzednich 15 beznadziejnych i............... trafiłam florenowe _004
👤 Dziunia53
15.04.2012
To jest wielki przekręt , na 15 sadzonek same jabłonki , złote , miłorząb po prostu beznadzieja !!!!
👤 -snoo-
15.04.2012
ja z 18 sadzonek nawet magnolii nie trafilem tylko jabka xl kasztany nawet zlotego nie bylo...masakra :/
👤 bartekt
15.04.2012
Ja miałem 19 sadzonek ,ale jest florenowe- jedno :) 2 mleczne(wolałbym jajeczne), 3 pachnące , sporo niepotrzebnych cytryn i mirabelek. No ale 3 miesiące i zwrócą sie floreny :))
👤 batmanka
15.04.2012
Ludzie, to nie zależy od liczby sadzonek, tylko od farta. Jak ktoś ma farta, to kupi jedną i dostanie florenowe. A jak ktoś go nie ma, to kupi 100 i nie dostanie florenowego. Ja tylko raz trafiłam jajeczne i to nie z kupnych sadzonek, tylko z darowanych w dożynkach.
👤 wazka88
15.04.2012
Ja kupilam 121 sadzonek. narazie urosły 86 i w tym ani jednego florenowego (1mleczodrzew,3cytryny,3kasztany,3brzoskwinie, i reszte chłam) teraz czekam na pozostałe....
👤 mamba
15.04.2012
kupiłam pięć i mam drzewko florków huuura_rotfl
👤 Bouli666
15.04.2012
Ja z 9-ciu sadzonek trafiłem Florenowe i Złote reszta badziew, ale FLORKOWE DRZEWKO JEST:)
👤 edyta
15.04.2012
Kupiłam jedną sadzonkę i trafiłam na drzewko florenowe :-) to się nazywa szczęście :-)
👤 Kotek
16.04.2012
Myślałem, że można zrobić interes życia na tych sadzonkach a konkretnie na drzewku florenowym, kalkulując 200 sadzonek minimum 4 drzewka się trafią i nigdy więcej nie będę musiał się martwić o floreny. Niestety zero, ino 50 jajecznych, trzeba coś pomyśleć w tym kierunku:|
👤 Akatka
16.04.2012
zgadzam sie to tylko naciąganie ludzi na floreny wielka niesprawiedliwość żeby w jednym zakupie dostać trzy cytryny
👤 patkaben77
16.04.2012
z drzewka jest 1 floren
👤 arczilipa85
16.04.2012
ja na 17 same badziewie. Masakra i jak tu kupywac jak i tak sie nie dostanie. Ani mlecznego jabłonki śliwki z 5 mirabelek;/ masakra już mogli dac komus kto juz duzo kupił.
👤 x_enia
16.04.2012
mi w sumie wypadło nie najgorzej ;) na trzy sadzonki: złotolistne, pachnące i pigwa XL. w sumie wszystkie miałam, ale zawsze mogę się wymienić na trade and gift ;)
👤 skrzatekMK
16.04.2012
Ja kupiłem tylko jedne i trafiłem drzewko mleczne hurra
👤 knapek87
16.04.2012
Haa a ja kupilam 3 sadzonki bo tylko na tyle mialam florenow a nigdy nie kupuje ich za kase bo dla mnie to gra a nie wkladanie kasy w nia i co hahaha z 3 sadzonek mam: Florenowe, Mleczne i Jajeczne jestem mega zadowolona i to bez wydawania realnej kasy :P
👤 micha001
16.04.2012
nie wiem kto wygrał drzewka florenowe ale dla mnie to ściema kupiłem 150 i nic
👤 zoladz
16.04.2012
Ludzie nie zależy to od ilości sadzonek tylko od szczęścia, raz się trafi raz nie nie trzeba rozpaczać nad rozlanym mlekiem.To przecież tylko gra.A co do naciągania na florki to się zgadzam w karzdej grze tak jest...A jak jest event to chyba każdy wydaje kasę na florki, tak samo jest na howrse żeby zrobić jakąś misję trzeba kupiś kupony żeby zdobyć na przykła boskiego, dzikiego lub wędrownego konia...Dzisiaj kupię jedną sadzonkę trzymajcię mocno kcikui za mnie.:)
👤 sebastus1979
16.04.2012
Witam ja już się wyleczyłem z TS i innych ich dennych mini eventów już nie dam się skusić na ich "dobroć" na 40 sadzonek same drzewka xl 5 cytryn 2 perfumowe i to by było na tyle. Nie liczyłem nawet na florenowe ale na tyle sadzonek nawet mlekodrzewa ani jajecznego żeby nie było to już są jaja :( pozdro i gratulacje dla tych co trafili
👤 Tomcio5000
16.04.2012
@wazka88
121 sadzonek x 5 = 605 florenów
Nawet gdybyś miała to florenowe drzewko to zwrot inwestycji nastąpi.... bagatela po 601 dniach_77
👤 jaras91
17.04.2012
zawsze cos sie bedzie zwracac a innym gó..o w kiblu
👤 CandyAngel
17.04.2012
nie sprawiedliwe na 30 sadzonek same brzoswkieni xl xxl i inne pierdoly ...
👤 zdzichu295
17.04.2012
ja na 150 sadzonek żadnej xxl i xl oraz żadnego drzewka którego nie można kupić w sklepie za sianogrosze dostałem same zwykłe drzewka które są do kupienia za sianogrosze i to jest dopiero szczęście
👤 zoladz
17.04.2012
Zdzichu295 zawsze możesz mieć takie szczęście że ktoś ci wyśle takie drzewko.:P
👤 tee4411
17.04.2012
Z założenia bawię się tylko florenami zdobytymi w grze.
Za ostatnie floreny kupiłem 4 sadzonki i trafiłem jedynaka, gra odzyskuje sens.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.