📰 News

Przepisy do kupienia w sklepie farmerskim

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9716
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 kamil1-50
13.04.2012
Po co !!!
👤 adusiaczeq19
13.04.2012
dziwne bo ja ich nie widze w dzielnicy ;/
👤 WscieklyKangur
14.04.2012
kamil1-50 jak to po co?
kolejny sposob na kase od graczy
👤 gacek984
14.04.2012
a dżem z dyni nie jest po prostu na 1 poziomi w dżemiarni?? czy jego też się zdobywałohelp
👤 biolosz
14.04.2012
Dżem dyniowy był w dożynkach, ale przepisy z kalendarza mogli dać za darmo. _kakaciacho
👤 waldee
14.04.2012
Ciekawe po co walczyć w eventach aby dostać nietypowe przepisy, jak można sobie to po prostu kupić. Beznadzieja
👤 gacek984
14.04.2012
waldee bo później nie trzeba wydawać na nie FL jeśli chce się je mieć:D i taki sposobem zostaje mi sporo FL bo wszystkie przepisy zdobyłam w ewentach_029

bilosz dzięki, zapomniałam że też był do wygrania:)
👤 mac1144
14.04.2012
Tak naprawdę to z przepisów praktyczne są tylko dyniowe i ch. march. Reszta to jedno wielkie badziewie, nie warte nawet 10 SG.
👤 batmanka
14.04.2012
Ja kupiłam dżem lawendowy, jak był event Shop Sale, a tak to wszystko mam albo z eventów, albo z kalendarza, albo z koła fortuny (różowa galaretka). Tylko pesto jakoś wpaść nie chce z koła. Już kręcę praktycznie tylko wtedy, kiedy ono jest do wygrania. Może kiedyś trafię.
👤 Filip99
14.04.2012
batmanka ja też na to pesto czekam (chhyba kupię na shop sale), niestety nie udało mi się też wygrać obatzera, którego raczej sobie nie kupię :(
👤 batmanka
14.04.2012
A ja dostałam obatztera na Octoberfeście. A przedtem chyba z 10 razy wylosowałam przepis na precle ;) A przepisu na pesto nie kupię nawet na shop sale, bo nie mam tyle florków. Chyba że coś się trafi w międzyczasie, ale wątpię. Zresztą nie wiemy nawet, czy i kiedy shop sale zostanie powtórzony.
👤 lenaaa1984
15.04.2012
Nie moge znalezc chutney marchwiowo - jabłkowego? a Wy? czy to zalezy od poziomu?
👤 luk320
15.04.2012
Gdzie trzeba wejść żeby kupić któryś przepis?
👤 Pestka7
15.04.2012
Ja też nie mam możliwości zakupu, niby powinny być od 2 dni w galerii handlowej a nie ma nic.... no chyba że źle szukam:(
👤 batmanka
17.04.2012
luk - sprawdź w której kategorii masz podgrupę "rzemiosło" i tam będziesz mieć przepisy, jeśli pozwala ci na to właściwy poziom fabryki. A ja pesto już mam B) - na sam wieczór wpadło z koła
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.