📰 News

Nowe grafiki... nowy event ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9709
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (60)

👤 tesia614
10.04.2012
bleeee , znów sianie , sianie i siane:(
👤 dragao26
10.04.2012
pierwszy:p choć raz. nowe drzewka moze byc niezle
👤 dragao26
10.04.2012
a jednak drugi buhaha
👤 Ludwa
10.04.2012
Ulala czyżby drzewko florenowe :) Grafiki wylądają świetnie. Mam nadzieje, że będzie ciekawie i nie będzie trzeba nocować na klawiaturze :)
👤 Fretka
10.04.2012
łał, niezłe tempo, już szykuje się następny event, te nowe drzewko wygląda nawet ciekawie
👤 matrix1501x
10.04.2012
pewnie bedzie jakiś event z tym zwiazany
👤 mac1144
10.04.2012
Nic nowego o czym by wszyscy kumaci nie wiedzieli. Na innej stronce już wszystko opisane włącznie z misjami, a tu jak zwykle do tyłu i to lata świetlne.
👤 gacek984
10.04.2012
będziemy siać bawełnę a to drzewko chyba trąbkowe jest_rotfl i znów to sianie:(
👤 Chriss97
10.04.2012
Mam nadzieję, że to będzie drzewko florenowe i nie będzie do kupienia za PLN. Jakby do wygrania w evencie było wcale bym nie pogardził:p
👤 gacek984
10.04.2012
krzychu2907 trompeten z niemieckiego jest trąbić więc raczej będzie to drzewko trąbkowe_013
👤 gacek984
10.04.2012
jakby nam BP dał drzewko florenowe to na czym by zarabiali_buaha
👤 Martynka92
10.04.2012
a mógłby ktoś podać link do tej strony z opisem?
👤 gacek984
10.04.2012
Martynka92 wysłałam ci na priv_055
👤 jaras91
10.04.2012
tez poprosił bym o opis tego. A tak poza tym to na 100% bedzie trzeba na to drzewko oddać niebagatelnych zbiorów wniosek z tego taki ze kolejny event bedzie do d..y, i do odpuszczenia.POZDRAWIAM CIERPLIWYCH...
👤 agula--82
10.04.2012
A czy ja też mogę dostać na priv? _papryczka
👤 betgrzes
10.04.2012
mogę też dostać link strony z opisem ?_029
👤 e-mil23
10.04.2012
gacek984 a czy ja tez mogę o niego poprosić?_062
👤 mida000
10.04.2012
Ja również poproszę _062
👤 gacek984
10.04.2012
powysyłałam, jeśli kogoś pominęłam to proszę pisać na priv_yoo
👤 ewunia81
10.04.2012
ja rowniez poprosze adres tej stronki,dzieks
👤 kasia100000013
11.04.2012
ja tez bardzo poprosze o ten link do stronki:)...z gory wielkie dzieki:)...
👤 majka1999142
11.04.2012
Nie ma co się martwić na zapas.To zabawa więc bawmy się._girls0
👤 zofiarau
11.04.2012
ja rowniez poprosze adres tej stronki.dziekuje
👤 niezarejestrowany2
11.04.2012
Mi się wydaje, że grafiki są pomieszane z najbliższych eventów.
Pierwszy to fairtrade czyli coś chyba związanego z uczciwą sprzedażą, i w nim będzie drzewko trąbkowe,
a grafika na samej górze po prawej stroniie to może być
drzewwo... florenowe, sianogroszowe, z wejściówkami renzo... możliwości jest wiele. Ale grafiki są na 1000% pomieszane
👤 szczurk38
11.04.2012
Witam czy ja też mogę prosić o adres tej stronki z góry dziękuję
👤 niezarejestrowany2
11.04.2012
a co do zadań wysłałem linki na pw
👤 kokino69
11.04.2012
Ja też bardzo proszę o link z góry bardzo dziękuję
👤 fryta73
11.04.2012
ja też proszę o link do tej stronki
👤 niezarejestrowany2
11.04.2012
wysłane linki
👤 farma_BEBE
11.04.2012
bardzo proszę o link do stronki o ewencie
👤 Bouli666
11.04.2012
poproszę też o tego linka do opisu
A to trompetenbaum to po naszemu Surmia Bigoniowa;)
👤 szerszen555
11.04.2012
Witam, czy też mógłbym dostać link z opisem eventu z góry dzieki
👤 kokino69
11.04.2012
evenent rusza jutro i potrwa 12 dni
👤 creh
11.04.2012
poprosze o link pozdrawiam
👤 kameduli1980
11.04.2012
poprosze o link z opisem
z góru dziękuje
pzdr
👤 Rosamini
11.04.2012
poprosze adres tej stronki
👤 Krzysiek_86
11.04.2012
ja też bm prosił o link z opisem z góry dziękuje :)
👤 dorota937
11.04.2012
poproszę ślicznie o stronkę Dzięki serdeczne
👤 Lexi13la
11.04.2012
też mogę ten link .? ;p z góry dziękuje ;-)
👤 hanusia109
11.04.2012
moge tez prosic o opis na priv z gory dzieki:)
👤 sanrej
11.04.2012
poproszę o link
👤 kasia_1970
11.04.2012
witam :-) ja również poproszę o link :-) za co z góry dziękuję :-)
👤 gwiazdka16
11.04.2012
gacek984 moge dostac tez taki link
please_062
👤 andzia11
11.04.2012
witam, czy również mogę dostać link, z góry dziękuję:)
👤 daryl76
11.04.2012
hej czy można prosić o link
👤 starker
11.04.2012
rowniez dołacze sie do prosby o link
👤 CandyAngel
11.04.2012
poprosze i ja link
👤 piotrpiotr102
11.04.2012
czy i ja mogę prosić o ten link
👤 _mala282_
11.04.2012
ja tez poprosze linka,z gory dziekujeallah
👤 osana5370
11.04.2012
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich cieplutko i dołączam się z prośbą o link. Prosze o adresik stronki. Dziekuje z g óry
👤 sweet-gosia
11.04.2012
Też będę wdzięczna za link z opisem tych zadań o ile jest po polsku, bo niemieckiego nigdy nie miałam allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
Jeśli ta 1 grafika to będzie florenowe _028 to zapewne będzie ciężko je zdobyć.
👤 mkropa
11.04.2012
Jeżeli macie więcej informacji to podeślijcie i do mnie ;)
👤 grazkap
11.04.2012
czy ja też mogę prosić o link, z góry dziękuję :))
👤 iwa1609
11.04.2012
to i ja poproszę o jakieś info na priv:)
👤 Dziunia53
11.04.2012
znowu sianie , ale drzewko jest ładne :) żeby było darmowe ale chyba nie :)
👤 kumoszka
11.04.2012
czy ja też dostanę adres tej str??
👤 rawena
11.04.2012
czegoś tu nie ogarniam....niby strona fanowska a linki przesyłane na priv...to nie jest normalne...ludzie, czy tu również modowie są najwyższą władzą??pewnie ci sami co na oficjalnym forum...w końcu ten portal to nic innego niż odłam ''legala'' pod pełną kontrolą BP...koszmar...
hm...wygwiazdkowało mi nazwę...
w miejscu gwiazdek powinno być h o t f a r me r s oczywiście bez spacji ;-)
ale przynajmniej mam pewność już, że to jest strona farmeramy...kpina i szydera z graczy...wrrrrrr
a jedna z lepszych stron to... www.****.pl
tak dla zainteresowanych ;-)
h o t f a r m e r s w miejscu gdzie kropeczki cenzura wstawia...
👤 niezarejestrowany2
11.04.2012
www.hot farmers.pl <bez spacji po środu
tam info o eventach jest szybciej :)
Ps. mam nadzieję, że nie złamałem regulaminy
👤 april217
11.04.2012
Witam poprosze o ten link do stronki.Pozdrawiam
👤 -czarodziejka2-
11.04.2012
potem się dziwić że nie kończymy eventów z powodu braku roślin codziennego siania i zwierząt, nie mamy czasu aby zwiększyć zapasy zwierząt, roślin :(:ospam
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.