📰 News

Nowe ramki do gry.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9708
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (18)

👤 Kotek
06.04.2012
ramkami się zajmują? nie ma ważniejszych rzeczy? na Moim 14 calowym monitorze to ramki brak ha ha;)
👤 Maksiu
06.04.2012
heh, pewnie nie mają, ale jakby można było sobie wybierać ramki, to na moim 24 calowym monitorze może to fajnie wyglądać :)
👤 kicius82
06.04.2012
nie musicie sie tak chwalic ilo calowe macie monitory_63 a co do tematu to mi sie podoba 4.bardzo sympatyczna
👤 Kotek
06.04.2012
a gdzie 4? chyba najgorsza, to jest kopia 3 tylko uboższa..
Makiu Ty dalej na 79 poziomie?
👤 roman1954s
06.04.2012
Ramki ,ramkami mi by odpowiadała funkcja pełnego ekranu
👤 Czocherek
06.04.2012
Ramki ramkami,na ramkach kino jest,a u nas brak...i tym powinni się zająć! :@
👤 walek1928
06.04.2012
ja poprosze nr 3. Chodzi o to by sie przy grze relaksowac i wlasnie przy nr 3 czuje sie najlepiej
👤 koczownik70
06.04.2012
Propozycja nr 2 jeżeli nie przejdzie 2 to również 4 też może być
👤 batmanka
06.04.2012
4 fajna i 1 też.
2 jest za bardzo "piracka", to nie w moim stylu, a 3 jest słabszą wersją 4.
Skoro na każdym screenie jest kino, to może wreszcie je wprowadzą razem z nową ramką. Chociaż w tej kwestii nie byłabym optymistką.
👤 Fretka
06.04.2012
Jestem za 4 - czką, strumyczek dodaje sielskości ;)
👤 mediwax
06.04.2012
wszystkie sa ok :)
👤 jaras91
06.04.2012
4!_008
👤 Maksiu
06.04.2012
Kotek: zbliżam się wielkimi krokami do poziomu 80. Niestety ilości XP są kosmiczne do ilości XP z roślinek.
👤 batmanka
06.04.2012
Masz już kumkwat, maksiu? Ja dopiero dzisiaj wbiłam się na 20 level tropikalny. Sieję teraz niżej punktowane rośliny do drugiej misji bahamskiej, dlatego wolniej to idzie. Ale większym problemem i tak okazały się zwierzęta i produkty bahamskie potrzebne do misji. Musiałam pochować trochę drzew, żeby ustawić zagrody i fabryki. Nie mówiąc o kupieniu 125 sztuk karmy dla anakond. No bo o robieniu jej ręcznie nie ma u mnie mowy :p Nie jestem zwierzobójcą.
👤 Kotek
07.04.2012
_tuli
👤 moniaaczekk55
08.04.2012
3 jest super
👤 LeoDragon
08.04.2012
Mogę się wypowiedzieć jako zawodowy plastyk, że jedynie ramka nr 3 jest w pełni, prawidłowo zakomponowana i wypełniona. Reszta, to niedoróbki na szybkiego, gdyż grafik już olał zasady budowania obrazu. B)
👤 Maksiu
08.04.2012
Mam już kumkwat, jest od 21 lvl na Bahamie.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.