📰 News

Event wielkanocny 2012

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9701
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (23)

👤 mac1144
03.04.2012
Ogólnie mówiąc g...o i nie warto sobie tyłka zawracać, lepiej skupić się na świętach, a to olać.
👤 TEGUSS
03.04.2012
mac1144 nic dodać nic ująć
👤 -ania55555-
03.04.2012
wszystko spoko tylko po co te żonkile??? No kurde znowu sianie non stop tego samego, a przed Świętami w domu tyle pracy. ciekawe czy ktoś się do tego przyłoży. ostatnio wszystkie eventy "na to samo kopyto" NUUUUDA;/
👤 batmanka
03.04.2012
mac1144 jesteś wulgarny/a, ale zwykle masz rację. Teraz też. Od początku mówiłam, że będzie coś nowego do siania. I to pewnie z 10 tysi jak nie więcej. Można jeszcze mieć nadzieję, że doliczy nam na start żonkile z MARZANNY, ale wątpię, bo tamte to były wypadajki.
Na razie wszystkie moje pola na głównym koncie są obsiane karczochami, których trzeba od _055 w misji NIESNASKI NA FARMIE. Bobrów i drewna z tartaku nie wspomnę. Nowa misja bahamska też nielicho kosztowna. Musiałam schować do paska trochę drzew, żeby odhodować potrzebne zwierzęta. Jestem skupiona na tych 2 misjach i mam gdzieś eventy tego typu.
👤 mac1144
03.04.2012
batmanka - ja tu nie widzę nic wulgarnego. G....o można różnie rozumieć, każdy na swój sposób. A tyłek to tyłek, a nawet lepiej, ze nie d...a.
👤 _Emilka
03.04.2012
macie rację beznadzieja;zrobimy eventowi wcześniejszy śmigus-.....
👤 zuczek78
03.04.2012
[u]A ja mam propozycje i zrobmy BP-ontowi rewolte w stylu wielkiego Wielkanocnego BANA i poprostu olejmy ten Event. Morze pomyslodawcy z BP pojda wreszcie po rozum do baraniej gowy.[/u]_zly
👤 bodzik
03.04.2012
ok olewam ten ewent szok ban dla BP._zly
👤 batmanka
03.04.2012
Obawiam się, że jest nas za mało na rewoltę. Pomysł musiałby objąć też graczy z innych krajów, a im może się podobać tego typu "zabawa" za realną kasę - tego nie wiemy. Poza tym sądzę, że im więcej osób będzie olewało eventy, tym kolejne będą bardziej "wyciąganiem kasy", bo BP będzie chciało zarobić na tych nielicznych, którzy eventy wykonują. Baranie głowy są mądre inaczej. _013
👤 jjoolleekk58
03.04.2012
w 100% zgadzam się z przedmówcami, jestem znudzona tymi eventami, po poprzednich doświadczeniach tajemniczego stajennego ogwizdałam i ten event tez już sobie odpuszczam. Zapaleńcom z nadmiarem wolnego czasu życzę powodzenia _dobranoc
👤 Dziunia53
03.04.2012
Mnie się podoba event , zawsze można coś nowego zdobyć :)
👤 ANETA111
03.04.2012
A ja na innych forach wyczytałam , że ma być drzewko wełniane i bazie , królik ten z jajka ma dawać co 16 godzin jakiś produkt , miód czy tez jajko lub trufle , inni zaś piszą o drzewku trąbkowym . ja bym poczekała do oficjalnych ogłoszeń i oby je dali z rana , bo nie wiem inwestować w kombajny bo są w promocji czy olać. Poczekam do rana :)
👤 WscieklyKangur
03.04.2012
rowniez popieram przedmowcow mogli by chociaz na swieta sobie odpuscic a nie jak zwykle masakryczne ilosci ...
zobacze jutro ile czego trzeba do kolejnego pewnie poronionego pomyslu jak znam bp
i ewentualnie olewka
👤 manchester84
04.04.2012
Popieram wszystkich... Mogli by wprowadzić jakiś naprawde ciekawy event z nagrodami godnymi poswiecenia pracy na farmie,niechce mi sie bawić z kolejnymi sadzeniami za np jakis item co daje 200 pd co 12 godz lub 20 super paszy... czy jakies inne podobne badziewie.Pozdrawiam wszystkich graczy i życze mokrego jajeczka i beznerwnych kolejnych eventów...._broktanc
👤 jaras91
04.04.2012
I ja także odpuszczam sobie ten "wspaniały" gó.....y event_yellowcard Ja juz sie przyzwyczaiłem ze takie eventy niestety juz bedą ZAWSZE...:(_63
👤 jaras91
04.04.2012
ANETA111- żeby miec jakies nowe drzewko ktore "może" kiedyś wejdzie to musiała byś kupić przynajmniej z 10 sadzonek a co za tym idzie REALNA KASKA
👤 ANETA111
04.04.2012
No ja wyczytałam , że to mają byc nagrody z eventu , a nie nowe TS , ale jeszcze chwilka i się przekonamy :)
👤 hasiokos
04.04.2012
ja to jestem ciekawa czy zaliczy nam żonkile sprzed 2 lat bo tamte sialiśmy
👤 agnieshka22
04.04.2012
A ja nie rozumiem, skąd w Waszych wypowiedziach tyle złości, niezadowolenia i w ogóle. Jak się nie podoba to nie musicie grać, a Wy pozakładaliście po 3-4 farmy i nic tylko narzekacie. Polski naród...
👤 trzmiel51
04.04.2012
agnieshka22 - nareszcie rozsdądny głos:)) Nie rozumiem tych masochistów, którzy grają i tak cierpią, a niektórzy wkładają w to realną kasę
👤 jaras91
04.04.2012
Ale bez przesady nie żeby co chwile siać te roslinki, myslą tylko o tych co wkladają realną kase!TAKA PRAWDA.Zawsze mozna bylo sobie uzupelnic zapasy a teraz ciągle braki a ceny na targu rosną...Tyle
👤 fjonka
04.04.2012
Na http://www.farmeramania.de/ już jest opis misji
👤 sebek87
05.04.2012
Ja również odpuszczam nie będę marnował czasu na jakiś kiepski ewent.:P
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.