📰 News

Event wielkanocny już niebawem

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9698
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 maziaaa
02.04.2012
mam nadzieję że nie będzie tak jak w zeszłym roku, że co 40 min na farmie było trzeba szukać 5 pisanek:) pozdro
👤 aniiita
02.04.2012
byle tylko nie kazali znowu jakiś roślinek sadzić :/
👤 batmanka
02.04.2012
Pomarzyć dobra rzecz :D Założę się, że będzie 1-2 nowe rośliny do siania w tysiącach sztuk. BP się nie zmieni.
👤 gacek984
02.04.2012
mają być żonkile do siania i będą wylatywały jajka/pisanki s,m,l,xl ewent podobny do tego oskarowego coś się zapowiada
👤 Paul
02.04.2012
znowu misia nie do przejścia będzie o_O nie wiem jak by się człowiek starał to Event jest nie wykonalny dla zwykłych użytkowników którzy by nawet siedzieli 24godz/24godz. tak sobie myśl że to jest już robione tylko specjalnie pod konta premium bo zwykły użytkownik tego Event nie załatwi .... czasami już mam dosyć tą grę przez te zadania .... miłej zabawy życzę .[i][/i]
👤 damianususp
02.04.2012
mam takie samo zdanie o Eventach!!_028_:@
👤 damianususp
02.04.2012
_031choćby siedzieć przez 24 godz na dobę przy komputerze_031_058___crach:@to i tak się nie wykona żadnego Eventu
👤 gacek984
02.04.2012
nie siedzę przed kompem 24/24 nie mam konta premium i nie kupuję FL a ewenty kończę w całości_yoo
👤 Paul
02.04.2012
;> może kolega ma jakieś kody ;>czy czasem nie chciał by się podzielić z innymi ;> cio ... żeby skończyć pierwszą połowę Evend Węgierskiego musiałem dokupić jak się nie mylę to wtedy były naszyjniki chili ... wszystko jest skalkulowane aby kaskę pociągnąć i niech mi tu kolega nie mówi że nie wkłada kasiorkę w ten interes bo wtedy gra się by nie utrzymała <tak>
👤 panda108
02.04.2012
kilka event'ów wykonałam w całości, ale przy pomocy fl.
Bez fl ani rusz ( mam 84 poziom )_028
👤 aga84s
03.04.2012
ja podczas ostatniego eventu doszłam do zagrody sów bez wkładania w grę kasy, dzięki chutneyowi i dżemom z dyni, mleczodrzew był niestety nie do zdobycia dla mnie bez wkładu realnej kasy więc odpuściłam.
👤 jaras91
03.04.2012
Na 100% beda nowe roslinki do zasiania_yellowcard,wniosek z tego taki ze znowu odpuszczam event.Kiedys to eventy byly raz na miesiąc raz na dwa miesiące i nie trzeba bylo siać co chwila nowych roslin.Miłej zabawy
👤 flora
03.04.2012
event można zrobić bez kupna Fl ja kupuję tylko siewnik i kombajn na dużych polach rozsiewam jak mam Zośkę to daje jak mam już na tyle aby dać na małe pola wtedy daję chutney to co mi brakuję dorabiam na dżemie z dyni ( około 2 dżemy)mam drzewa i to sporo i nie wywalam na czas ewentu oraz 6 zagród których też nie wywalam to fakt trzeba pilnować kiedy jest zbiór proszę spróbować powodzenia
👤 WscieklyKangur
03.04.2012
flora bez urazy ale ile SN do tego zuzywasz?
👤 lanc1
04.04.2012
wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko dobrze ruszyć głowa :) ja robie event za eventem i nie kupuje fl itp rzeczy, nie moge sie doczekac nowego eventu, pozdrawiam i życzę powodzenia w grze
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.