📰 News

Ogień i lawa na farmie...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9697
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (25)

👤 Kotek
01.04.2012
Kiepski żart, już nie mogę na to patrzeć. Nie po to sobie kupiłem design.
👤 komputerowiec1997
01.04.2012
Czy ta lawa niszczy uprawy?
👤 Kotek
01.04.2012
Tak i jeszcze co heheheh tego by brakowało, wystarczy że i tak Mi zszarpali nerwy.
👤 moonek
01.04.2012
lawa pojawia się wtedy, gdy zbierzesz uprawy z pól, ale normalnie można na niej siać, w żaden sposób nie wpływa na uprawy i ich nie niszczy!
👤 tee4411
01.04.2012
Jak na każdą nowość przystało - wiesza kompa na kilka logowań. Krążące kwiatuszki samodzielnie nie ulatują.
Znowu wielki punkt dla BP !_zly
👤 rubin2090
01.04.2012
Moim zdaniem dobry pomysl zawsze cos nowego by nie zanudzic gracza :) nie moga byc i dziac sie tylko dobre rzeczy bo to byloby bez sensu :/
👤 mediwax
01.04.2012
super mi się podoba tylko brak jakiegos kolesia z kosa żeby nam groził jak farme zaniedbujemy _rotfl
👤 Kotek
01.04.2012
rubin2090 hehehehehehehehehe same dobre rzeczy, nie ma dobrych rzeczy bez naszego wysiłku.
Farmy nie zaniedbuje wrecz przeciwnie, tak jej daję wkość ze słoneczniki sie pokazuja..
👤 sisula5
01.04.2012
Myślę że to PRYMA APRILIS--Pozdrawiam EKIPĘ i wszystkich FARMERÓW :) 1 KWIECIEŃ !!!!!!!!!!!!_rotfl
👤 sanrej
01.04.2012
1 kwiecień!!!!!!!!!!!!
👤 ela-d
01.04.2012
wiecie jaki jest dzisiaj dzien -to zart
👤 Filip99
01.04.2012
W zeszłym roku pamiętam, że wprowadzili krety, które podobno ''niszczyły uprawy'', a tak naprawdę nic nie robiły i okazały się prima-aprilisowym żartem. W tym roku sądzę, że jest tak samo
👤 aga84s
01.04.2012
tak to żart, mi osobiście się bardzo podoba, a to ogniste niebo chętnie zostawiłabym sobie na stałe:)
👤 martre2
01.04.2012
Kapitalny pomysł. Udał się Prima-Aprilis! _rotfl
👤 marcozet
01.04.2012
KATAKLIZM NADEJDZIE JAK LUDZIE PRZESTANĄ GRACpolice
👤 bodzik
01.04.2012
fajowo ale macie dylematy oby więcej takich niespodzianek super temat do dyskusji _056
👤 bodzik
01.04.2012
_056_rotfl madra jest ta osoba co to wymysliła podziw pozdrawiam_042
👤 flora
01.04.2012
bodzik masz rację jak będą wprowadzane takie mądrości to za jakiś czas będzie trzeba skończyć wyższą szkołę jazdy żeby grać na FARMERAMA _rotfl
👤 panda108
01.04.2012
mnie się bardzo podoba
👤 Ogrodnik121970
01.04.2012
Mi się też ten żart podoba. Jak dla mnie mogliby wprowadzić dodatkowe pole z takimi efektami i np. daś możliwość hodowania Dinozaurów i prehistorycznych roślinek... fajnie by było :)
👤 Paul
01.04.2012
sceneria jak z filmu 2012 dobry dowcip _rotfl
👤 mediwax
01.04.2012
i tak trzymać fajna frajda cos nowego i szok co to jest _rotfl
👤 vmac
01.04.2012
Mnie ten żart nie bawi. Odkąd się pojawił ten kataklizm nie mogę przejść nawet do mapy nie wiadomo czemu. Ciekawe kto mi uzupełni straty :(:(:(
👤 jagna72
01.04.2012
a mi się nie chce zasiać na tych ,,zaczarowanych ''polach
👤 rubin2090
01.04.2012
kurcze a co to bylaby za gra gdyby wszystko przychodzilo latwo ? :P :D bezsens ! i nudaaa a tak ja sie tam nie skarze mi opowiada kazdy pomysl to jak nowe wyzwanie :) a wogole to zabawa nie zycie :D ;] wiec po co sie stresowac :P
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.