📰 News

Nowe pole w grze !

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9696
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (21)

👤 talinka01
01.04.2012
400 gwiazdek to troche dużo _40
👤 panzeberko
01.04.2012
A czy to nie przypadkiem prima aprilisowy żart? :)
👤 plewa
01.04.2012
coś mi sie zdaje że szybciej floreny za darmo zobaczymy he he he
👤 Ogrodnik121970
01.04.2012
To na pewno jest prima-aprilis bo ten posążek jest z innej gry :o
👤 kuarwf1000
01.04.2012
zgadzam się z ogrodnikiem
👤 Stifler
01.04.2012
prima-aprilis :)
👤 OnStrangerTides
01.04.2012
Widać po sposobie pisania artykułu, że to prima aprilis, nie ma się czym zachwycać.
👤 smerfy123
01.04.2012
a szkoda... bo nowe pole by się przydało
👤 pataka8
01.04.2012
dokładnie nowych pól nigdy za wiele:) koszmarna ilość gwiazdek nawet jak na prima-aprilis:D
👤 batmanka
01.04.2012
_042 Prawie się nabrałam. W zeszłym roku żartowaliście z florkami, a teraz pole na zagrody. Wszystko co graczom na wysokich poziomach jest bardzo potrzebne. Może przesadzam, ale dla mnie to trochę okrutne żarty. Ale faceci z natury są okrutni.
👤 Kotek
01.04.2012
Pi... taki żart z główną łąką dopiero teraz mogę zebrać zbiory a miałem na 5, złodzieje pi...., patałachy!
👤 karinas2111
01.04.2012
Nie wiem jak Wy ale ja w cuda nie wierzę !! :)
👤 KAMILEKK212312
01.04.2012
mało śmieszny żart _glaszcze
👤 panda108
01.04.2012
dzisiaj wszystko jest dozwolone - ja nawet zrobiłam
kilka zaległych zadań w spóldzielni zanim nie dotarło do mnie który jest dzisiaj_dobranoc_cheer
👤 ks83
01.04.2012
Przez dzielnice żemieslniczą na łąke jakby na mapie miejsca brakowało dobre _rotfl
👤 halinab
01.04.2012
A jeśli to prawda to super mam nazbieranych ponad 400 gwiazdek:)
👤 wojtek16
01.04.2012
fajny, przemyslany zarcik _042 brawo dla autora!!! :)
👤 miki18
02.04.2012
trochę niemiły :( bo przydało by się nowe pole
👤 jaras91
02.04.2012
to akurat smieszne nie bylo... bo by sie przydało nowe pole_yellowcard
👤 marlena66611
02.04.2012
to akurat smieszne nie bylo... bo by sie przydało nowe pole_zly _046_crach
👤 wiktorowna
03.04.2012
Dokładnie, zamiast sobie w taki sposób żartować, moglibyście stworzyć jakieś nowe pole, bo naprawde na farmie brakuje miejsca na tyle zagród !! :);)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.