📰 News

Nowa gra Renzo

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9682
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 beszterdziak
27.03.2012
A do kiedy będzie to miasteczko? Bo nie ma daty podanej
👤 -Basika11-
27.03.2012
a co z fasolka??
👤 devil_raider
27.03.2012
co z tym miasteczkiem jak sie gra przez portal nk to sie nie da w zadne zadanie wejsc moze ktos wie co i jak ??
👤 kubaaaa
27.03.2012
-Basika11-, chyba widać że nie ma. To była plotka i na dodatek "krótka" i mało wiarygodna.
👤 Czocherek
27.03.2012
no co wy?miasteczko już jest chyba pół dnia,ale ni wiem czy to powód do radości,jak płacisz 6 żetonów by wygrać 1....:@
👤 sebuniolek
28.03.2012
Ja 2 razy zdobyłem po 200 żetonów a zużyłem tylko 4 wejściówki._yoo
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.