📰 News

Looney Tunes - licencja na Królika Bugsa

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9681
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (12)

👤 majkelek79
26.03.2012
no to może być ciekawie ;) ... ciekawe ile FL będzie to kosztować... ;p
👤 Weroni
26.03.2012
Moze za free.
👤 Sevento
26.03.2012
7,5zł esem za jednoego sąsiada. Paranoja...
👤 gacek984
26.03.2012
Sevento skąd wiesz?
👤 Krzysiek_86
26.03.2012
tak jest napisane na forum farmeramy 7.50 za sąsiada [url]http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=7401968#post7401968[/url]
👤 DAvSON
26.03.2012
7,38 zł :)
👤 batmanka
26.03.2012
I to jeszcze nie wiadomo, co ci mogą dać. Znając moje szczęście, byłyby to akurat te zagrody czy drzewka, które nie mieszczą mi się w planie hodowlanym. Podziękuję.
👤 Maksiu
26.03.2012
Normalnie już się rozpędzam, się nie będę hamować _rotfl
👤 mac1144
27.03.2012
A nie lepiej założyć 20 nowych kont na farmeramie ? Na każdej robicie misje z restauracją co daje na każdej ponad 50 FL + 10 FL za przejścia na następny poziom, do wydania na tajemnicze sadzonki i stajennego. Dodatkowo co tydzień macie 140 zakręceń kołem fortuny co daje następne ogromne prawdopodobieństwo ustrzelenia czegoś ciekawego. Potem tylko czekać na event G&T i przesłanie wszystkiego na główną farmę. Niestety, ale na dzień dzisiejszy ujechanie w tą grę na jednej farmie jest nie ciekawe. Ja sam mam trzy na jednym targu, a i tak ledwo jadę.
👤 beszterdziak
27.03.2012
Mówię wam to jest żart na Prima Aprillis
👤 maxi23
28.03.2012
Masz racje beszterdziak to napewno jest Prima Aprillis bo już by to było a nie ma_lalamido
👤 WscieklyKangur
28.03.2012
kolejny hit jak wyludzic kase - a dlaczego nie moga zaoferowac na terenie USA i krajow Ameryki PN???
bo za prawa autrskie trzeba zaplacic i tamtejsi prawnicy by ich zalatwili bez mydla - a u nas przejdzie...
zenada
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.