📰 News

Błędy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9679
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (29)

👤 -czarodziejka2-
22.03.2012
oooo a ja nie dstanę bo ja nadal mam 1 chlew i jedną truflową chodowle
👤 kropka19
22.03.2012
O kurka , a ja pospieszyłam się i wybudowałam 3 nowe hodowle świń ( no bo zadanie w spółdzielni ) buuuu :(
👤 mac1144
22.03.2012
Mi zginęły 128 chlewy. I co mam rozumieć, że dostanę 128 świń truflowych ? Chyba coś jest z tym info nie tak.
👤 -czarodziejka2-
22.03.2012
mac - wow:o
👤 mac1144
22.03.2012
-czarodziejka2- na 99 % tak nie będzie jak podają w info. Zaraz trufle będą po 100 SG, bo wszyscy będą na farmach mieli same trufle. A co z tymi co musieli całymi dniami zbierać narzędzia ?
👤 batmanka
22.03.2012
Prima aprilis dopiero za tydzień z hakiem, a Davson już by żartował? Przepisał co było na OFF. Jeśli ze strony BP to ma być żart, to dość niesmaczny i nie w porę.
👤 Frost61
23.03.2012
Niestety nic nie wróciło !!!!
Na wszystkich farmsch kupiłem wczoraj nowe chlewy !!!!
Brak konsekwencji w zobowiązaniach !!!!
👤 filipex
23.03.2012
a mi zniknęły z oazy świnki . rano było pusto ani świnek ani potomstwa :(
to co ja dostanę :|
👤 panda108
23.03.2012
u mnie niestety też niczego nie zwrócili:|
👤 malinowska46
23.03.2012
U mnie tez nic nie wrocilo mialam tylko jedna truflarnie..juz wczoraj wybudowalam nowa truflarnie.Pomalu rece opadaja.Musimy wszystkiego pilnowac
👤 gacek984
23.03.2012
a mi na szczęście nic nie poznikało:D
👤 pawelspod
23.03.2012
dalej nie ma hodowli świń truflowych
pozdr. dla bp - niech wiecej skupia sie nad wyciaganiem kasy od nas ani świń ani chlewów
👤 flora
23.03.2012
a ja myślałam że moje świnki z zagrodą poszły już same na targ a tak na serio to też nic mi nie oddano :(
👤 Lexi13la
23.03.2012
mac i co się chwalisz .?
👤 mac1144
23.03.2012
Lexi13la - rozwiń swą myśl z tym chwaleniem. Jak czytasz tekst to rób to zawsze ze zrozumieniem, bo widać masz z tym duży problem.
👤 ewasal
23.03.2012
jakoś jeszcze nic nie oddali...ciekawe ile im to zajmie czasu ja też nową truflarnię sobie wybudowałam i teraz żałuje szkoda narzedzi
👤 tomek_a1
23.03.2012
oddawać !!!!!!!!_crach
👤 x_enia
23.03.2012
spoko, ja mam 70 level, a na pocieszenie dostałam chlew, a nie zagrodę z truflami :/ chyba coś tu jest nie tak... :( _037
👤 ewasal
23.03.2012
ja jestem na poziomie 81 i nic nie oddali
👤 pawelspod
23.03.2012
ja mam 82 poziom
2 trufle i 2 zagrody xxl w plecy
a oni kurze jajo daja,.....
za 300 florenów.....
gratis?....
👤 Lexi13la
23.03.2012
ty masz problem z pisaniem i z ...
👤 flora
24.03.2012
czy może mi ktoś odpisać czy dostał obiecane trufle bo u mnie nadal pusto _041
👤 k_wiolcia82
24.03.2012
wprawdzie miałam tylko jedną wytwórnię trufli ale tylko jedna powróciła, pomimo że miałam 30świń. a miało być x2
👤 panda108
24.03.2012
już oddali to co zginęło ale niestety nie dodali obiecanych - faktycznie był to przedwczesny
Prima Aprylis_037
👤 paulinka871
24.03.2012
no to dzieki,bo dostałam swinki tak jak miałam a trufle?? jakos ich nie ma:(
👤 panda108
24.03.2012
to ogłoszenie jest źle napisane - chodzi tylko o chlewy, ale jeszcze n ie dokonali wymiany
👤 lena-83
24.03.2012
lipa z tym bo nie dali trufli:(
👤 paulinka871
24.03.2012
lena nie tylko Tobie:(
👤 lena-83
26.03.2012
i co teraz nie dadza trufli jak obiecali? czy ktos wie cos na ten temat?help
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.