📰 News

Kolejne jajko... jajko kurze ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9670
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Akatka
16.03.2012
:D
👤 brzoza61
16.03.2012
czesc mam pytanie czy moze ktos zauważył ze roze rosno o 48 min. dluzej. a nigdzie o tym nie wspominali. Spam Policjant Zły1
👤 ks83
17.03.2012
najlepsze nagrody są zawsze w eventach w których nie uczestnicze :@
👤 Michas01
17.03.2012
ks83 - ja też tak mam ;):(_061
👤 WscieklyKangur
17.03.2012
juz ich chyba obesralo - niech sobie kupia pistolet i ida do rzeki sie utopic...
a gdzie FL aby na cokolwiek zarobic? nie mowiac juz o porazce za przejscie na wyzszy poziom od okolo 25 zaczynajac a o 80 nie mowiac - tam naprawde siedza tepoglowi a mozgozery u nich dawno z glodu zdechly...
dali by jakis bonus za codzienne logowanie jak w innych grach pod patronatem bp

no i moze przestali by oszukiwac w ts-ach bo zwykle zagrody i drzewa to kazdy jelop (bez urazy dla graczy) kupi za SG a nie za FL jak to ma miejsce obecnie....
tyle mojego a nie jestem pewnie wyrodkiem w tej kwestii................................ i wielu innych rowniez
jedak spodziewam sie z ts-a sadzonki kaktusa na dloni niz jakichkolwiek zmian ze strony padlinozercow z bp
👤 koala2006
18.03.2012
Do WscieklyKangur
się nie podoba to nie graj i nie pisz bredni nic za darmo nie ma albo ciężka praca albo kasa takie jest życie a widocznie Ty się jeszcze nie dostosowałeś do reali jakie panują w buszu silniejszy zawsze wygrywa to jest zabawa a nie wyścigi nie wszystko co by się chciało łatwo przychodzi czasami trzeba czasu i ta gra na tym polega zrozum to nareszcie .Powinni dać bana za takie słowa jakie wypowiadasz. W Farme grają młodzi ,starsi i najstarsi i sobie radza widać to na rozmowach na czacie _yoo
👤 teresa12
18.03.2012
koala2006 masz racje i popieram _girls0
👤 Czocherek
18.03.2012
Ja popieram WscieklyKangur bo mówi jak jest
👤 batmanka
18.03.2012
Wściekły kangur _056
Koala, nie do końca masz rację. Ta gra coraz mniej jest zabawą, a coraz więcej właśnie wyścigiem szczurów. T&G najlepiej o tym świadczy. W każdej edycji większość wymian dotyczy zagród lub drzewek, które były nowością w ostatnim Tajemniczym stajennym/sadzonce.
👤 tee4411
18.03.2012
Niestety też gubię zapał do tej gry.
Nie bawi mnie coraz bardziej nachalne wyciąganie ka$$y.
W pierwszej części węgierskiego ewentu bez dopalaczy osiągnąłem 50%, w drugiej części nawet nie zdobyłem drzewka cytrynowego.
W końcu BP reklamuje "graj za darmo" a w praktyce płać za wszystko! Chyba tylko nielicznych bawi wleczenie się na szarym końcu.
👤 WscieklyKangur
19.03.2012
do koala2006 popatrz sobie na statystyki i sam ocen - tu zaczyna sie to o czym ja juz kiedys wspominalem a teraz przypomina batmanka_056_062
prawdziwy wyscig szczurow - a nie przyjemnosc
zgadzam sie ze jezeli chcesz cos wiecej osiagnac to za realna kase da sie to zalatwic ale definicja tej gry jest inna a Ty jak chcesz mozesz caly czas placic to w koncu Twoj wybor
ja poruszam kwestie coraz czestszego wyciagania kasy przez bp poprzez roznego rodzaju akcje eventowe - kiedys eventy konczylo sie bez dopalaczy i mozna bylo zgarnac wszystkie nagrody - teraz jedynie za realna kase bo nikt zdrowy nie siedzi caly event przed kompem nawet by nie nasial tylu roslin bo to nierealne
i druga strona stosunek nagrod do poniesionego czasu i wkladu gracza - kpina ze strony bp - cena np kombajnu na 48h a ilosc Fl jaka dostajesz za zadania czy przejscie na kolejny lvl
wspominasz o dzieciach? a czy uwazasz ze przy takich ilosciach roslin nie opuszczaja sie w nauce?czy nie siedza przez to za duzo przed kompem?
bp na to nie patrzy - patrza tylko na rubryke wplywy
natomiast gracza maja gleboko w powazaniu
pokazali to nawet w odpowiedziach na pytania graczy - odpowiedzieli na to co chcieli a kwestie dla nich niewygodne przemilczeli
👤 -as_mysza-
19.03.2012
Akurat event węgierski bez problemu można ukończyć bez florenów, fakt, że z chutneyem i chlebkiem, ale to przecież można mieć za sianogrosze, a że ktoś nie chce zbierać co 3 czy 4 godz to już inna sprawa. Ja obydwie części skończyłam przed czasem. W dzień siałam kwiatki, na noc róże na syrop. Skończyłam już przedwczoraj.
👤 WscieklyKangur
19.03.2012
-as_mysza- zgoda ale event jest od 3 lvl-a a rzemioslo dopiero od 40 :o
👤 WscieklyKangur
19.03.2012
tak samo jak chore pomysly z drzewami jajka mleko teraz coraz czesciej przewija sie temat miodu i welny na drzewach a co z warsztatem? mnoza sie niepotrzebnie wydane narzedzia i zwierzeta bo fabryki laduja w pasku jako wspomnienie
tworcy gry przescigaja sie w pomyslach jak namowic do kupna FL bo rachunek jest prosty fabryka=4pola=4drzewa zysk fabryka=1 4drzewa=8 szt produktu i odpada koniecznosc zagrody to kolejne 4 pola chyba ze zwierzeta na targu kupujemy
a zagrody? coraz czesciej do niczego nieprzydatne od czasu do czasu w jakims evencie tylko i przewaznie te same
👤 -as_mysza-
19.03.2012
Przecież to jest oczywiste że gra ma na siebie zarabiać, nie ma co się łudzić, że ktoś ją stworzył aby inni mieli dobrze, a każdy sam musi zachować zdrowy rozsądek. Grać można za darmo, a jak się nie podoba to gier jest dużo, można zmienić na inną. I ja wcale nie należę do tych co wszystko mają za fl. Mam 79 poziom, do tej pory wysłałam max 10 sms-ków, a za fl kupuję głównie kombajn.
👤 agata_27
19.03.2012
brzoza61 o ktore roze ci chodzi??? bo czerwone rosna tak jak rosly 10.48
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.