📰 News
Kolejne jajko... jajko kurze ?
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (16)
a gdzie FL aby na cokolwiek zarobic? nie mowiac juz o porazce za przejscie na wyzszy poziom od okolo 25 zaczynajac a o 80 nie mowiac - tam naprawde siedza tepoglowi a mozgozery u nich dawno z glodu zdechly...
dali by jakis bonus za codzienne logowanie jak w innych grach pod patronatem bp
no i moze przestali by oszukiwac w ts-ach bo zwykle zagrody i drzewa to kazdy jelop (bez urazy dla graczy) kupi za SG a nie za FL jak to ma miejsce obecnie....
tyle mojego a nie jestem pewnie wyrodkiem w tej kwestii................................ i wielu innych rowniez
jedak spodziewam sie z ts-a sadzonki kaktusa na dloni niz jakichkolwiek zmian ze strony padlinozercow z bp
się nie podoba to nie graj i nie pisz bredni nic za darmo nie ma albo ciężka praca albo kasa takie jest życie a widocznie Ty się jeszcze nie dostosowałeś do reali jakie panują w buszu silniejszy zawsze wygrywa to jest zabawa a nie wyścigi nie wszystko co by się chciało łatwo przychodzi czasami trzeba czasu i ta gra na tym polega zrozum to nareszcie .Powinni dać bana za takie słowa jakie wypowiadasz. W Farme grają młodzi ,starsi i najstarsi i sobie radza widać to na rozmowach na czacie
Koala, nie do końca masz rację. Ta gra coraz mniej jest zabawą, a coraz więcej właśnie wyścigiem szczurów. T&G najlepiej o tym świadczy. W każdej edycji większość wymian dotyczy zagród lub drzewek, które były nowością w ostatnim Tajemniczym stajennym/sadzonce.
Nie bawi mnie coraz bardziej nachalne wyciąganie ka$$y.
W pierwszej części węgierskiego ewentu bez dopalaczy osiągnąłem 50%, w drugiej części nawet nie zdobyłem drzewka cytrynowego.
W końcu BP reklamuje "graj za darmo" a w praktyce płać za wszystko! Chyba tylko nielicznych bawi wleczenie się na szarym końcu.
prawdziwy wyscig szczurow - a nie przyjemnosc
zgadzam sie ze jezeli chcesz cos wiecej osiagnac to za realna kase da sie to zalatwic ale definicja tej gry jest inna a Ty jak chcesz mozesz caly czas placic to w koncu Twoj wybor
ja poruszam kwestie coraz czestszego wyciagania kasy przez bp poprzez roznego rodzaju akcje eventowe - kiedys eventy konczylo sie bez dopalaczy i mozna bylo zgarnac wszystkie nagrody - teraz jedynie za realna kase bo nikt zdrowy nie siedzi caly event przed kompem nawet by nie nasial tylu roslin bo to nierealne
i druga strona stosunek nagrod do poniesionego czasu i wkladu gracza - kpina ze strony bp - cena np kombajnu na 48h a ilosc Fl jaka dostajesz za zadania czy przejscie na kolejny lvl
wspominasz o dzieciach? a czy uwazasz ze przy takich ilosciach roslin nie opuszczaja sie w nauce?czy nie siedza przez to za duzo przed kompem?
bp na to nie patrzy - patrza tylko na rubryke wplywy
natomiast gracza maja gleboko w powazaniu
pokazali to nawet w odpowiedziach na pytania graczy - odpowiedzieli na to co chcieli a kwestie dla nich niewygodne przemilczeli
tworcy gry przescigaja sie w pomyslach jak namowic do kupna FL bo rachunek jest prosty fabryka=4pola=4drzewa zysk fabryka=1 4drzewa=8 szt produktu i odpada koniecznosc zagrody to kolejne 4 pola chyba ze zwierzeta na targu kupujemy
a zagrody? coraz czesciej do niczego nieprzydatne od czasu do czasu w jakims evencie tylko i przewaznie te same
Zaloguj się aby dodać komentarz.