📰 News

Mini eventy - Tajemniczy stajenny oraz Mega dzień PD

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9669
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (21)

👤 daga
16.03.2012
Coraz więcej zagród, a coraz mniej miejsca. Gdzie to stawiać?_046_046_046

Potrzebujemy nowego pola!!!!!!!!!
👤 sophia
16.03.2012
bardzo prosimy o nowe pole dla zagród,żeby mogły cieszyć oko , a nie gnieść się w pasku z kolejnymi numerkami, bo to nie sprawia ani radości, ani przyjemności
👤 WscieklyKangur
16.03.2012
jeszcze ze sto nowych zwierzatek a pozniej drzewek bo te ktore juz mamy w grze to nie bardzo sie do czegokolwiek przydaja poza tym ze stoja na polu...

-kolejna okazja aby naciagnac graczy na realna kase - nie wysilaja sie w bp jak widac...
👤 batmanka
16.03.2012
Prosić to ich można - dadzą ci pole, ale na ozdoby. Tak jak wymyślili z tym niebem i magiczną rośliną. Ja tam nigdy nie kupiłam tajemniczego stajennego i nie zamierzam tego zmieniać.
👤 mac1144
16.03.2012
daga - jedynym wyjściem na chwilę obecną jest założenie nowego konta. Ja mam 3 farmy, wszystkie na jednym targu. Na 1 głównym robię eventy, drugie całe w warsztatach i zagrodach, 3 posiłkuje mnie zbiorami z pół. Wszystko w temacie.
👤 maziaaa
16.03.2012
znając moje szczęście to ich nie zdobędę.......
👤 tee4411
16.03.2012
Z przykrością NIE DOTYCZY- przez ostatnie pół roku nie dali zdobyć florenów na bodaj jednego stajennego - muszą bawić się sami :(
👤 sebek87
16.03.2012
ha miałem przeczucie co do tej zagrody.i się potwierdziło:)
👤 Sevento
16.03.2012
Ja na drzewka poczekam, 10 kupie :)
👤 harpot
16.03.2012
Po co wydawać florki. Za jakis czas skunksy będą nagrodą w kolejnym evencie.

*****NIE chcemy więcej pól do klikania*******
👤 brzoza61
16.03.2012
czesc Smilemam pytanie czy moze ktos zauważył ze roze rosna o 48 min. dluzej. a nigdzie o tym nie wspominali. Spam Policjant Zły1
👤 jaras91
17.03.2012
i znowu w G&T bedzie dam 4 sowy za skunksika, dam 10 mlekodrzewow za zagrode skunksaa.ZENADA!!!! Ale tak wydawajcie naiwniaki realną kase, a za kilka tygodni bedzie napewno w evencie ta zagroda;] POZDRAWIAM
👤 malinowska46
17.03.2012
czy dodaja sie punkty? bo u mnie nic sie nie zmienia leci tyle jak normalnie.Pozdrawiam i milej niedzieli.
👤 malinowska46
17.03.2012
Jak to jest z tym mini eventem ,bo zadne punkty mi nie leca.Milej niedzieli zycze
👤 ks83
17.03.2012
malinowska46 witam musisz zdobyć jakieś florki wyslać sms-a albo poszukać ofert cash for action w banku:)
👤 ziomalek123
17.03.2012
mam skunksy _0202love _jump
👤 farmoludzik
17.03.2012
właśnie sprawdziłem.
jak w "Cash for Action" obejrzysz przynajmniej Wideo za 1 florena w czasie "Mega Dzień PD"
to Leniwiec z tabliczką 100% PD przyjdzie
👤 sebek87
17.03.2012
:) mam skunksy hehe jako pierwsza zagroda :)
👤 tola3550000
18.03.2012
Ja dostałam zagrodę dla wiewiórek,świstaków i strzygarnie owiec wydałam 45 florenów bardzo chciałam skunksy i nic teraz czekam na drzewka
👤 -czarodziejka2-
19.03.2012
Ze stajennego wyszły mi: 2xświstaki, 2xkaczki XL, 1x ul XL, 1x owczarnia jubileuszowa, 1x motylarnia:o A gdzie skunksy w dodatku po co mi XL-e skoro narazie żadnej z tych zagród nie postawię na polu dlatego że ciągle jakieś eventy!!!:(
👤 amazonkax
19.03.2012
ja kupiłam 1 stajennego i dostałam sowy :-) z eventu drugie więc od razu parka :-)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.