📰 News

Druga część eventu węgierskiego...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=9665
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Filip99
12.03.2012
Do wygrania zagroda dla sów i przepisy. Na ten event już od razu się piszę:)
👤 gosiek86
12.03.2012
czytałam że trzeba będzie siać piwonie, z pól ma lecieć sok malinowy i nadal trzeba będzie zbierać girlandy papryki(trzeba będzie je dostarczać aby mieć ":)zestrzelić balony z lepszymi nagrodami!!!!!")
👤 gosiek86
12.03.2012
znalazłam jeszcze grafikę cytryny z rozszerzeniem xxl
pewnie niedługo będzie TS
👤 gosiek86
12.03.2012
10 nagród.

- przepis na langosz malinowy

- przepis na naleśniki czekoladowe

- drzewko cytrynę

- pomocników

- super nawóz

- farmę (item podstawowy)
👤 wojtek16
12.03.2012
pierwsza czesc wlasnie skonczylem :D z niecierpliwoscia czekam na druga _papryczka
👤 Maksiu
12.03.2012
Wszystko fajnie, tylko o drugiej części eventu na innym portalu można było przeczytać już w sobotę, a tu dopiero dzisiaj i to wieczorem. 3 dni opóźnienia.... trochę dużo.
👤 hasiokos
13.03.2012
powiedzcie jeszcze czy do drugiej części trzeba mieć skończona pierwszą czy to oddzielny event, bo w pierwszą część się nie bawiłam i nie wiem czy będę miała okazję spróbować tego nowego
👤 batmanka
13.03.2012
Nie podejrzewam, żeby było powiązanie jednego z drugim. Już mieliśmy 2-częściowy event i wcale nie trzeba było robić pierwszej części, żeby mieć dostęp do drugiej. A przy tym evencie od początku było napisane "1", więc było wiadomo, że będzie co najmniej druga część.
👤 ks83
13.03.2012
moze w końcu zdobedę zagrode dla sów hurra
👤 milejdi206
13.03.2012
ciekawe kiedy ruszy ten ewent muszę przedłużyć chutney _40
👤 gosiek86
13.03.2012
milejdi206
chutney można przedłużyć dżemem dyniowym i zachowuje się + 2 ;)
👤 jaras91
13.03.2012
I tak pewnie nie do zdobycia bedzie zagroda dla sów:(
👤 mysikrolik
13.03.2012
Chętnie bym w tym domku zamieszkała _rotfl ... Ewent kusi nagrodami _72
👤 -czarodziejka2-
13.03.2012
fajne te nagrody ale świstaki to ciekawe ile będzie i czego dać..._rotflallah_0202loveB)
👤 Dziunia53
13.03.2012
Event zaczyna się jutro o 14.15 Zobaczymy jak będzie z tym strzelaniem -:) nagrody są fantastyczne :)
👤 maxi23
19.03.2012
już po ewencie wszystki zrobionone_taniec
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.